Националите ни заминаха на втори тренировъчен лагер, като част от тяхната подготовка за предстоящия състезателен сезон. Фристайл сноуборд отборът ни ще тренират в Horsefeathers Superpark Dachstein, "задният двор" на Героги Михайлов и мястото където този уикенд се провежда Horsefeathers Pleasure Jam 2011. Треньорът на отбора – Марио Беньо – ни праща инфо и снимки от мястото на събитията…
"Миналият понеделник – 7-ми ноември – Лоза (Лозьо Димитров), Черния (Георги Георгиев), Кико (Кирил Гъстев) и Камен (Камен Петров) и аз се запътихме заедно към Австрия и Геш (Георги Михайлов). След всички приготовления покрай Horsefeathers Pleasure Jam, паркът е в най-добрата кондиция, която съм го виждал някога… а и времето тези дни е перфектно – условия мечта! Тези дни на трасето карахме рамо до рамо със Сепи Смит, Марко Грилч, Ропе Тонтери, Тим Кевин, Войтек Паушвияк и още сума ти добри карачи от Франция, Финландия, Словения, Хърватска, Австрия и др… Ние почнахме да блъскаме леко, но все още загряваме. Тук сме до към края на месеца за да направим нашия втори лагер на глетчер за сезона (след лятото в Дахщайн и двете Алпи) което е част от подготовката за идващия FIS сезон, спонсорирана изцяло от федерация ски и нейните спонсори, и голямата подкрепа от страна на Константин Минчев "Тино", координатор на направление Сноуборд към БФСки."
Марио Беньо.
Снимки: Марио Беньо
Бусчето на националния.

Внимание, Лозьо в огледалото е по-близо, отколкото изглежда.
На излизане от София.

Черния и Каменчо в гондолата.

Каменчо се радва на слънцето и гледките.


Лозьо и Черния се качват за поредния рън в парка.

Лозьо, а след него и …

Черния на един от уредите в Horsefeathers Superpark Dachstein.

ЛозЙо на кинка.

Подготовката по парка за състезанието.





Марио Беньо in action.




