Добринище и Безбог
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
NexTGeaR
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 13, 2012 21:57 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Pavele не ходете в тази хижа,по добре туристическата спалня на х.Безбог
pavel
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 13, 2012 23:33 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

там е работата че ще пристигнем вечерта и няма да можем да се качим на Безбог... затова търся нещо долу... Зле ли са стаите в Гоце Делчев?
moridinbg
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 14, 2012 0:09 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Тесни легла, базови условия. Обадете се че ще ходите, че ако е празна хижата може да не са затоплени стаите.
bugimm
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 14, 2012 20:26 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Няма начин да е топло в х.Г.Делчев
Духа яко от прозорците и с 5 одеала паще измръзнете
По-добре в хотел Добринище
Jujuba
booka!

МнениеПуснато на: Фев 26, 2012 6:12 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Най-накрая се навих да се науча да карам на борд та се чудех на Добринище има ли учители и някакво инфо нещо ако може на ЛС да ми дадете.По Банско много режат глави.

Иначе по темата.Не е задължително да се настанявате някъде по града може и в околните населени места,стига разбира се да ви се пътува малко повечко до Добринище. Razz Smile Very Happy
Motko
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 26, 2012 8:47 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Jujuba написа:
Най-накрая се навих да се науча да карам на борд та се чудех на Добринище има ли учители и някакво инфо нещо ако може на ЛС да ми дадете.По Банско много режат глави.

Иначе по темата.Не е задължително да се настанявате някъде по града може и в околните населени места,стига разбира се да ви се пътува малко повечко до Добринище. Razz Smile Very Happy

kostadinmilov е даскалче там. Можеш към него да се обърнеш.
Мисля, че часът беше 20-25лв
bugimm
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 26, 2012 9:01 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Качваш се горе на безбог, спиш - ядеш - караш - пиеш Laughing
Колкото до учителя: Горе на хижата търсиш ГАЛИН - сноуборд учител - 20лв/ч.
Борд си вземи от доло, че гре няма.
Carup
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 27, 2012 18:08 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

абе с теснолинейката стига ли се успешно? и след това от гарата как се продължава нагоре?
Zozo
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 27, 2012 18:51 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Стига се но е доста път. А от гарата нагоре - пеша до центърО и дириш некой да те вземе нагоре. Друг вариант за който се сещам е да идеш в центъра в хотел Добринище и да питаш дали няма свободни места в бусчето което прави курс всяка сутрин и всеки следобед. Но не знам как тръгва като часове. Абе точно там без кола е малко шит да ти кажа.
andreicho
weekend rider

МнениеПуснато на: Яну 02, 2013 22:46 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

карах нова година на Добринище.искам да препоръчам...има си снежец и си е екстра... знаете, лифта е бавен,но това на всички е ясно..иначе в долната част след междинна има един участък с 200 метра камъни и там трябва да се внимава,но навсякъде другаде е супер за каране.28 лв дневна карта , 20лв полудневна.

Поздрави и пожелания за много пресен снежец, че има нужда !
MitakaJ9
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 13, 2013 14:14 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ще ме светнете ли къде има пудра подходяща за сравнително начинаещ. Гората може би ще ми е тегава като за начало въпреки, че заминавам за 4 дена на 4тият и нея бих изпробвал.
bugimm
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 14, 2013 8:33 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Братле, качваш се на върха и газ надолу. Там е чиста пудра с малко дъртета - предимно почти покрит клек Very Happy
Andy
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 14, 2013 12:26 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Да, да, да, къде го запрати човека Laughing Качва се на върха и се зарива до кръста. Виж сега, ако си начинаещ по-добре отиди на някое по-обработено място, където снегът не е много дълбок, за да се научиш как да караш Smile Когато караш в пудричка (да МЕГА ПРЕЖИВЯВАНЕ ЙЕЕА ) е по-трудно, тогава трябва да държиш носа по-повдигнат и дефакто тежестта ти се прехвърля на задния крак (бързо ще се измориш и кракът ще те заболии..). Завоите също ще са ти по-труднички. В сняг до шия тепърва ще се биткаш, но почни от началото, има доста какво да научиш, преди да караш в пудра. Дай на сколнчета, туй-онуй, пистичка (ако си чувстваш достатъчно уверен) и такаа Ya winkles
MitakaJ9
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 14, 2013 12:46 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Качвал съм се вече 6-7 пъти и на писта си се чувствам супер джиткам си без проблеми като се опитам да карам динамично имам някое друго падане, но вече се научих и как да падам безболезнено. Та веднъж на витоша се изпрасках в една що-годе пудра и много се накефих естествено падах си само, че проблема беше че имаше доста храсти и на места ледена покривка а и ми беше за първи път. Смятам, че на Безбог няма да имам много проблеми с пудрата надъхан съм и ми се получава

Та относно върха надали ще тръгна да катеря а и още не съм запознат с лавинната безопасност така, че идеята ми беше някъде около пистата дали има готини местенца? Ама кво питам тъпи въпроси ще си го видя на място Smile
wanton
progressive rider

МнениеПуснато на: Яну 16, 2013 18:59 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Има ли някой да каже кво става на Безбог... вали ли сняг, трупа ли, как е положението, че нито една камера не бачка а скоро отиваме натам Smile

Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Страница 7 от 9

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.