Добринище и Безбог
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
z3bst3r
booka!

МнениеПуснато на: Мар 18, 2010 17:00 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Утре сутрин пътувам към Безбог , ако има желащи да ми пишат или да звънят на 0884/200911 - Ивайло
bagabont
chicks' idol

МнениеПуснато на: Мар 19, 2010 21:30 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Пиши как е обстановката горе като се завърнеш Smile
moridinbg
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 19, 2010 23:01 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Сняг има много, но сутринта е страашно твърдо по пистата, после вкишенява. Днес беше ужасна жега.
По гората се редува твърдо с мокро.
NexTGeaR
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 29, 2010 1:49 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Някой да е ходил тия дни моля ви да каже как е горе
dream`assassiN
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 22, 2011 9:57 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ооооо да на безбог вали!!! Добринище е бяло...миналата година не капна там!!! Предлагам да тръгваме натам,кой с кола кой пеша Laughing

МнениеПуснато на: Дек 23, 2011 21:23 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Да хайде да ходиме имаме 2 места в колата за 27 дек
moridinbg
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 23, 2011 21:55 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ако се реализира прибиране в София до 20 часа, че от 21.30 имам полет съм за (:
NexTGeaR
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 24, 2011 16:41 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ние мислиме с преспиване,но ще видиме утре може и на 26-27 да го направиме
o4iats
chicks' idol

МнениеПуснато на: Дек 25, 2011 14:04 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Пишете после да кажете как е било!!!
moridinbg
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 25, 2011 22:44 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

При нас се заформя да идем 3ма души в 5 местен Еспас. Налага се минаване през сервиз утре сутринта, така че ще е по-скоро с тръгване около обяд, може би каране, спане в хижата и яко каране от другата сутрин (27)
NexTGeaR
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 26, 2011 18:51 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Звучи чудно,ако моят приятел се откаже и търсите още хора затам може да го обсъдиме,аз имам няква резервация за стая 2ка
moridinbg
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 27, 2011 22:34 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Пффф, тва ми беше най-доброто каране и за миналия сезон общо взето Very Happy

Тва беше положението и то след половин ден каране. Безпрецедентно риене в пудра!
Elito
chicks' idol

МнениеПуснато на: Дек 28, 2011 10:08 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Някой знае ли как е положението на Безбог в момента? Колко сняг има и най-важното как е пистата? Смятам да резервирам за първия уикенд на януари.
Motko
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 28, 2011 13:47 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Пистата е перфектна. Миналата цяла година не е била толкова.
От хижата нагоре снегът е над метър, като само пудрата е почти 70 санта.
Elito
chicks' idol

МнениеПуснато на: Дек 28, 2011 14:37 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Благодаря за инфото !
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Страница 5 от 9

Идете на:  
Октомври 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.