Добринище и Безбог
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Snowbird
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 28, 2010 12:40 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

А как мога от София да стигна до тези гъзарски местенца,освен с автомобил ?... Embarassed
mixi
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 01, 2010 7:01 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

С автобус и теснолинейка Smile

Хора, споделете как е постата на Безбог .... ПСС са много икономични откъм данни последни две седмици!!!! Планът ми е да ходя събота и неделя и нямам никаква идея какви са условията ..!
Благодаря Smile
P.Kubadinski
progressive rider

МнениеПуснато на: Мар 01, 2010 9:50 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

RecconecT написа:
Евалата бате, убихме се горе Всичко си имаше
Трябва пак да отскочим!!! БЕЗБОГ prayer prayer prayer

Мисля, че коментара на колегата описва идеално и ситуацията този уикенд

Има два скока като тръгнеш максимално вляво. За съжаление се топи бързо и се надявам да падне нов сняг

МнениеПуснато на: Мар 01, 2010 21:44 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Хора, някой ще даде ли някво инфо за пътя до Безбог? За колко време се стига с автомобил? Кофти ли е пътят? Изобщо заслужава ли си да се блъска до там за един ден?
Очаквам мнения и препоръки Cool
RecconecT
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 01, 2010 23:45 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мммм... за един ден няма смисъл Wink Минимум с 1 спане!
Станция t°C валеж сн. покр.
Безбог 3.8°C няма 200 cm
това споделят ПСС с нас... Аз щее ходя от четвъртък до неделя там, така че ако някой ще ходи да казва! И ще се опитам да пусна информация директно от извора като стигна

МнениеПуснато на: Мар 01, 2010 23:47 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

А как седи въпроса със спането? Кви пари е на вечер, закуска обед вечеря? малко информация ще ми дойде доста добре
bacata75
chicks' idol

МнениеПуснато на: Мар 02, 2010 2:44 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

http://hoteldobrinishte.com/bg/prices.htm бира 2лв. супа-2 лв ....основно 4-5 лв. има и пакетни цени вкл. спане карта закуска и вечеря. УСПЕХ. http://hoteldobrinishte.com/bg/top_offers.htm
radi.uzunov
chicks' idol

МнениеПуснато на: Мар 03, 2010 13:21 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Вчера цял ден бяхме на Безбог. Цял ден времето се променяше, падаха мъгли, от междинна станция надолу по едно време прекапа дъжд, от междинна нагоре към 2 часа валя сняг. Като цяло през по-голямата част от деня пистата беше малко по-кишава от колкото ни се искаше, а след обяд в горната и част (от междинна до Безбог) температурата падна и пистата постегна и стана супер добре. Като цяло на фона на това което беше миналата седмица на Боровец, на безбог е снежен рай. На връщане минахме през Банско, говорихме си с една барманка, каза че онзи ден е валяло и става за каране, но информацията не е от първа ръка и не гарантирам Smile
RecconecT
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 07, 2010 14:23 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз от там се връщам туко що! Много вятър е имало дните преди да отида и навсякъде яко лед! Валя и дъжд по ч време, НО пък за щастие вчера валя сняг и то на парцали... не беше за дълго, но пък наръси една 15 сантиметрова пудричка, което се отрази много добре Ако тия дни паднат температурите и пак завали... ще стане лудница!
За пореден път БЕЗБОГ prayer prayer prayer

МнениеПуснато на: Мар 15, 2010 13:30 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

събота и неделя на безбог =
много слънце
много сняг
много гори
малко хора
нулев вятър

ужас
х)

МнениеПуснато на: Мар 15, 2010 17:01 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

През седмицата винаги ли бачка лифта или само когато има повечко хора?Че иначе на хотелче четири дена с карти е оферта Smile
ACID_BURN
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 15, 2010 21:35 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

спането навсякъде в добринище от Март
е 15лв, картата си е 20лв, няма полудневни, двупосочен билет 10лв,

еднопосочен няма Оо Shocked

механите са екстра, софия-добринище е само 150км, от добринище нагоре са 11,5км

ту съм ъп: боардинг на село - излиза средно дебело

о и да - определено бачка цяла седмица

МнениеПуснато на: Мар 16, 2010 11:07 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Не знам как ще е положението за 19,20,21,22,23, ама за 4 дена за двама на Безбог излиза няма 300 лв. според това което сме платили до сега с карането и яденето. Аз направо се разцепих като сметнах, че всичко ще ми стъпи под 500лв. Tолкова ми излезе два дена на Чепеларе и Пампорово
RecconecT
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 16, 2010 15:29 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

http://bghotelite.com/hotel_offers.php?id=3304 Ето това ви е играта! Сууупер якото хотелче предлагащо добри оферти! Аз лично бях в един от апартаментите - уникално! И може и под 300 лв. да излезне на човек!!!!
Аз умирам да отида за 5 дена, ама няма как Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

МнениеПуснато на: Мар 16, 2010 19:40 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Заминавам тази събота на там,че нямам време за повече,тъкмо да видя за първи път как е склона Wink
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Страница 4 от 9

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.