Добринище и Безбог
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Shikatemo
booka!

МнениеПуснато на: Яну 16, 2013 21:17 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

wanton написа:
Има ли някой да каже кво става на Безбог... вали ли сняг, трупа ли, как е положението, че нито една камера не бачка а скоро отиваме натам Smile

Имам познати в този район и ми казаха че вчера цяла нощ валяло , а днес жега и за момента не се очаква сняг.

А аз лично исках да ви питам дали случайно няма някой там който да дава уроци по snowboard и дали имам как да се свържа с него.
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 16, 2013 23:00 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Kostadin Milov е твоят човек Smile
http://whiteroom.info/profile.php?user=kostadinmilov
mrd
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 17, 2013 0:04 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

предстои ми ходене на Безбог следващия месец за 4 дни, някой знае ли как стои въпроса с качването на багажа до хижата?
mi6taka
weekend rider

МнениеПуснато на: Яну 17, 2013 0:23 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Нямаш ядове, слагат ти го на седалката и горе си го взимаш
Zozo
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 17, 2013 8:55 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

А ако ти е повече багажа, има една или две .... хъммм как да ги нарека, абе не са седалки ами товарни такива платформи. Те си въртят но стоп, така че просто ги изчакваш, може да помолиш и да спрат лифта за 1 минутка, да натовариш и газ нагоре. Те тези платформи ги ползват за да качват нагоре какво ли не, но от приятели ходили нагоре с бая багаж, знам че не е проблем да ги ползваме и ние Wink. Успех и приятно каране Wink
kostadinmilov
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 22, 2013 22:03 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Костадин- работя за сезона на Безбог и мога да давам инфо-
0888940530- през рабтно време

Към 22.01.2013 условията са много добри , а горите проходими.
Леко влажен сняг в долната част на пистата.
mrd
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 31, 2013 16:37 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

някой спал ли е в апартамента на хижа Безбог, да каже какво представлява?
Elito
chicks' idol

МнениеПуснато на: Яну 31, 2013 17:08 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Във всеки апартамент има една спалня и два фотьойла, ние сме си носили надуваем дюшек, за да е по удобно. Иначе в хижата е топло, чисто, има топла вода, интернет, ТВ. В апартаментите и др. стаи със санитарен възел дават и хавлии...
Ovchar
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 01, 2013 2:49 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Хижа Безбог не е ли най - горе или аз бъркам имената?
wanton
progressive rider

МнениеПуснато на: Фев 01, 2013 8:26 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ovchar написа:
Хижа Безбог не е ли най - горе или аз бъркам имената?

Да х. Безбог е на горна станция на лифта, х. Гоце Делчев е на долна станция...
миналата седмица изкарахме 4 дни там и беше уникално от междинка нагоре има много сняг и много за разцепване... а надолу след междинка горите са невероятни и доста слабо разцепени Wink

Ovchar
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 01, 2013 8:35 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ами .. на въпросната хижа , поне в стаята която бях нямаше тв и тн Very Happy
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 01, 2013 10:36 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

А някои стаи са лукс - имат баня, тоалетна, двойно легло ала бала Smile
mrd
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 17, 2013 1:24 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

На х. Безбог няма да спя повече никога!!! Не заради условията храната или нещо друго ами заради крайните селяни която я посещават - невъзпитани софийско-крайно-квартални тъпаци-духачи които само викат и пият, но не и карат. Все пак повечето хора сме дошли тук да караме и да си почиваме а не да чуваме тяхното викане и ужасяващо високата музика която пускат.Още нещо което показва че са невероятни селяни(по душа) тези хора - уникални музикални мазоли !!! то не беше габа, днб чалга, ред хот, ПИФ, всъщност Дженифър Лопез май липсваше само, но все пак има време нали, докато го пиша това тяхната музикална диария продължава в пълно разстройство !!
Кво да се прави все пак вероятно са деца на тролейбусни шофьори и тем подобни тип хора(no offence), както и да е от мен едно голямо ДГД и успех в живота (въпреки, че едва ли Wink
Keep calm and be a musical мазол
thebrainless
progressive rider

МнениеПуснато на: Фев 19, 2013 10:38 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

хахха явно са ви отровили живота, я кажи има ли сняг, че петък мислим натам да ходим да караме
Ovchar
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 19, 2013 18:36 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

mrd не си попаднал на хора , аз миналата година бях и хижата беше супер тиха и готина Smile в края на седмицата се качвам пак и си пожелавам да е същото Smile Rolling Eyes Rolling Eyes
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Страница 8 от 9

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.