Чики Рики Бум Бум
Иди на страница Предишна  1, 2
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    WHITEROOM.bg Форуми -> WR.TV
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
son
progressive rider

МнениеПуснато на: Ное 11, 2008 0:23 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

risto написа:
мерси за поста!
За дали е най-добър не съм убеден, сигурен съм ,че може да се искара 100 пъти по-як, И има хора и карачи които могат да го нарпавят, но тези от които завис, хората които си пият уискитата всяка вечер и карат скъпи коли, хората които благоадарение на вас и на нас правят пари от магазините си и стоките които внасят в БГ, тези които са т.н. сноуборд индустрия в България. ПРОСТО НЕ ПРАВЯТ НИЩО за развитието на сноуборда, не искат да организират трипове, не искат да спонсорират, нямат желание да правят състезания, Стоят си пасивно, и извличат печалби без да инвестират и стотинка.........
Тези които истински помага, и истински знаят как се правят нещата, и се опитват да го правят, се броят на половината прърсти на едната ми ръка!!! ЕВАЛА ИМ ПРАВЯ, а за отсаналите просто и ясно .. няма да им стъпя в магаизние , няма да им купя стоките... fuck off!

прав си за абсолиутно всичко брато! всички го виждаме но е факт ! докато несе оправят не6тата сноуборд в Бьлгария няма да има!
тази година филма ви е много по добьр от преди6ните,big ups ! Exclamation
who's da man?

МнениеПуснато на: Ное 12, 2008 14:32 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

и аз съм на мнение, че по-добър бг филм досега не съм гледал, монтажа и саундтрака са на световно ниво, поздравления
boceto
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 08, 2009 12:27 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

в BG се слуша чалга и се играе football поради тези причини никога няма да се оправим никои не се финансират нито начинаещите нито PRO-тата за тва нямаме мн добри rider-и и имаме малко хубави филми за този имате моите поздравления мн е хубав за мен наи-хубавия от bg Partyman
boceto
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 08, 2009 12:31 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

kikon написа:
Някой знае ли коя е песента дето почва от 15:22 мин? Нечовешки бас
coolio-I like girls някои ако знае предишна та да каже pls
ogynche
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 08, 2009 20:43 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

много як филм prayer
risto
Kungfu Style!

МнениеПуснато на: Яну 09, 2009 0:03 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

boceto написа:
kikon написа:

Alice in videoland - Tommorow

Последната промяна е направена от risto на Яну 09, 2009 8:44; мнението е било променяно общо 1 път
boceto
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 09, 2009 8:35 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

[quote="risto"]
boceto написа:
kikon написа:

Alice in videoland - Tommorow

мерси
varna4ever
chicks' idol

МнениеПуснато на: Яну 10, 2009 2:12 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

boceto написа:
в BG се слуша чалга и се играе football поради тези причини никога няма да се оправим

futbola e vlika igra be mooooooooooi

shefe izvinqvai za kirilicata oshte ne moga da si q instaliram
ACID_BURN
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 27, 2010 16:40 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

да малко инфо относно саундтрака ууд би найс

п.с. о грейт мууви мен
тейк ит ийзи

МнениеПуснато на: Фев 28, 2010 15:29 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ACID_BURN написа:
да малко инфо относно саундтрака ууд би найс

п.с. о грейт мууви мен
тейк ит ийзи

кажи точно коя част те интерисува, и ще то дам песента.

ок?

МнениеПуснато на: Фев 28, 2010 21:55 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Тоя филм от къде може да се свали?
vale70
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 28, 2010 22:31 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Snowbird написа:
Ако не се лъжа , май го има в WRTV
risto
Kungfu Style!

МнениеПуснато на: Мар 01, 2010 11:45 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Snowbird написа:

Има го в ТВ секцията на сайта, скоро се надяваме и Фермер да го има за гледане Smile

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Иди на страница Предишна  1, 2

Страница 2 от 2

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.
  • нд.
Легенда