Чики Рики Бум Бум
Иди на страница 1, 2  Следваща
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    WHITEROOM.bg Форуми -> WR.TV
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
momchi
Whiteroom Crew

МнениеПуснато на: Окт 24, 2008 16:18 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

"Чики Рики Бум Бум" е четвъртият некомерсиален филм на Ninja Squad за сноуборда, планината, приятелите, града и нещата от живота. Филмът е разделен на 12 части и е с участието на - да, точно така, досети се - карачите от Ninja Squad (Стамбето, Ристо, Миро "Въшката", Понко, Чилката, Живко, Росина, Заека, Пафчи, Николай "Метъла", Иво "Малкия" и Димо). Кадрите са от Узана, Габрово, Рилски езера, Пампорово, Белмекен, Ariana Fun park, Перелик, Витоша, Банско и американските курорти Вейл, Брек и Кийстоун. За разлика от предния филм на базираното в Габрово крю - "Human Hater" - който първоначално беше забранен от миналогодишния Exit Film Fest, "Чики Рики Бум Бум" се концентрира върху веселата страна на карането... Check it out!

МнениеПуснато на: Окт 26, 2008 19:05 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Защо изтрихте отговора на ристо Shocked
risto
Kungfu Style!

МнениеПуснато на: Окт 26, 2008 19:18 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

защото не беше мой, а на майка ми Smile

МнениеПуснато на: Окт 26, 2008 19:30 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

хаха евала на твойта майка филма е много ГОТ
gK
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 26, 2008 23:59 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

BONG написа:
филма е много ГОТ

филма е много ГОТ? бонг...дай нещо по-добро от "много е гот", защото го заслужава
BONG
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 27, 2008 0:46 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ФИЛМА Е НАЙ-ДОБРИЯТ В БЪЛГАРИЯ !!!(и съм сигурен, че не е сам омое мнение !!!)малко спам, НО ЗА ДА ИМА ОЩЕ И ОЩЕ ФИЛМИ ТРЯБВА ДА СИ ГО КАЖЕМ РЕСПЕКТ КЪМ ВСИЧКИ НИНДЖИ !!!!!!!!!!!!!!!
risto
Kungfu Style!

МнениеПуснато на: Окт 28, 2008 11:54 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

мерси за поста!
За дали е най-добър не съм убеден, сигурен съм ,че може да се искара 100 пъти по-як, И има хора и карачи които могат да го нарпавят, но тези от които завис, хората които си пият уискитата всяка вечер и карат скъпи коли, хората които благоадарение на вас и на нас правят пари от магазините си и стоките които внасят в БГ, тези които са т.н. сноуборд индустрия в България. ПРОСТО НЕ ПРАВЯТ НИЩО за развитието на сноуборда, не искат да организират трипове, не искат да спонсорират, нямат желание да правят състезания, Стоят си пасивно, и извличат печалби без да инвестират и стотинка.........
Тези които истински помага, и истински знаят как се правят нещата, и се опитват да го правят, се броят на половината прърсти на едната ми ръка!!! ЕВАЛА ИМ ПРАВЯ, а за отсаналите просто и ясно .. няма да им стъпя в магаизние , няма да им купя стоките... fuck off!

МнениеПуснато на: Окт 29, 2008 1:17 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

risto написа:
За дали е най-добър не съм убеден, сигурен съм ,че може да се искара 100 пъти по-як

е аз ти казах. Правиш 1 дете, знаеш, че е можело да направиш повече
pijan
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 29, 2008 13:29 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

risto написа:
мерси за поста!
За дали е най-добър не съм убеден, сигурен съм ,че може да се искара 100 пъти по-як, И има хора и карачи които могат да го нарпавят, но тези от които завис, хората които си пият уискитата всяка вечер и карат скъпи коли, хората които благоадарение на вас и на нас правят пари от магазините си и стоките които внасят в БГ, тези които са т.н. сноуборд индустрия в България. ПРОСТО НЕ ПРАВЯТ НИЩО за развитието на сноуборда, не искат да организират трипове, не искат да спонсорират, нямат желание да правят състезания, Стоят си пасивно, и извличат печалби без да инвестират и стотинка.........
Тези които истински помага, и истински знаят как се правят нещата, и се опитват да го правят, се броят на половината прърсти на едната ми ръка!!! ЕВАЛА ИМ ПРАВЯ, а за отсаналите просто и ясно .. няма да им стъпя в магаизние , няма да им купя стоките... fuck off!

WORD IS BORN

МнениеПуснато на: Окт 29, 2008 14:59 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Филма е много як Very Happy Радвам се че в България снимат сноу филми Very Happy Айде чакаме още Exclamation
Elbrothers
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 29, 2008 15:49 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Има много стил това филмче
rtrd
Whatroom Crew

МнениеПуснато на: Окт 29, 2008 21:21 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

мен пък тоя филм не ми хареса.. бааахти тъпия.

МнениеПуснато на: Окт 29, 2008 21:50 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

rtrd написа:
мен пък тоя филм не ми хареса.. бааахти тъпия.

Laughing nedei pisa taka she otnesesh hait-a ot nqkoi Laughing
che tuka mnogo keybordisti ima

кирилица бе келеш

МнениеПуснато на: Окт 30, 2008 0:16 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

za filma - vajnotoo e che ima resultat ( film, premiera, snimki, spomeni i t.n.)....za plusovete i minusi nqma da govorq, smisula e v tova che pichovete uspqha da izkarat poreden film, a ne samo da si cheshut ezicite, respect za tova

МнениеПуснато на: Ное 07, 2008 19:54 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Някой знае ли коя е песента дето почва от 15:22 мин? Нечовешки бас

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Иди на страница 1, 2  Следваща

Страница 1 от 2

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.
  • нд.
Легенда