Не поръчвайте нищо от фирма LOMBARD!!!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
martoke
who's da man?

МнениеПуснато на: Май 09, 2009 20:24 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

хаха еми секи сам си решава
G_a_r_o
progressive rider

МнениеПуснато на: Сеп 11, 2009 10:45 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Emi dano da mi doidat neshtata togava, inache shte trqbva da organizirame vuzstane sreshtu tqh Twisted Evil

кирилица
Giovanni
progressive rider

МнениеПуснато на: Окт 04, 2009 11:58 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

SMART BUY му е майката Smile
Vas
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 04, 2009 12:02 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

кво е тва smart buy?
malwi
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 04, 2009 12:46 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

google it. Rolling Eyes
panko
chicks' idol

МнениеПуснато на: Окт 04, 2009 13:59 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мм аз го намерих, но как действа тоя сайт?
Giovanni
progressive rider

МнениеПуснато на: Окт 04, 2009 15:23 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Има ги в БМВ форума и доколкото четох са коректни.

ДОСТАВКА НА СТОКИ ОТ ВСИЧКИ САЙТОВЕ В USA
1.ВАРИАНТ-Избирате си дадена обява и ми пускате линк към нея за да ви дам крайна цена до сф
2.ВАРИАНТ-Идвате с избрана обява директно в офисите ни в София
3.ВАРИАНТ(за поръчки от провинция)-свързвате се с нас(скайп,телефон,лс)капарото се изпраща по банков път,след пристигане на стоката ви звъним и ви пращаме продукта по куриер с наложен платеж
За всяка поръчка ви се издава квитанция,оставят се телефони за обратна връзка с вас,всички неуредици по пристигането са за наша сметка
СТОКИТЕ НИ ПРИСТИГАТ ЗА ОКОЛО 4 СЕДМИЧЕН ПЕРИОД
Поръчки през нас:
1.Поръчки се извършват от почти всички сайтове-USA
2.Показвате ни избраната от вас стока
3.Казваме крайна цена до нашият офис в БГ
4.Оставя се определено капаро за което издаваме документ(оставят се координати за обратна връзка)
5.Стоките се доставят за около 4 седмици
6.След като стоката пристигне при нас ви звъним за да дойдете и да си получите стоката
7.Цената на стоката се определя по следния начин:
Цена+шипинг(за сащ)+29%(мито,застраховка,комисионна,ддс)=крайна цена +5$/кг
*Килограмите на стоките в някой случаи се смятат на кубатурата на дадения кашон
Това сас лучаи когато реалното тегло е по малко от кубичното,което се изчислява по следния начин:
Височина в см Х широчина в см Хдължина в см :6000=кубичните кг
ПРИМЕР* кашон с размери-25см високХ 20см широк Х 20см дълъг
25Х20Х20 :6000=10 000 :6000=1.66 кг

Ако реалното тегло е повече от кубичното се взима реалното

В офиса ни също можете да се абонирате към този интернет доставчик: http://forum.optic-com.eu/index.php/topic,703.0.html
ОФИС ЗА ПОРЪЧКИ КВ. Хиподрума ул.Григори Начевич 11
The Whiteroom
WRC

МнениеПуснато на: Окт 04, 2009 19:23 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

F%$№К поръчките по чуждестранни сайтове!

ПОДКРЕПЯЙТЕ РОДНАТА СЦЕНА.
КУПУВАЙТЕ ОТ CORE МАГАЗИНИТЕ, КОИТО ИНВЕСТИРАТ В КАРАЧИ, ФИЛМИ, ПАРКОВЕ, СЪСТЕЗАНИЯ!

Ако не знаеш кои са те - поинтересувай се...
Ако не ти пука - поръчвай си от Щатите и си гледай кефа!
Pueca
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 04, 2009 21:00 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

с 300% надценка Не благодаря!
fatjoe
booka!

МнениеПуснато на: Окт 05, 2009 8:13 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

[quote="The Whiteroom"]F%$№К поръчките по чуждестранни сайтове!

КУПУВАЙТЕ ОТ CORE МАГАЗИНИТЕ, КОИТО ИНВЕСТИРАТ В КАРАЧИ, ФИЛМИ, ПАРКОВЕ, СЪСТЕЗАНИЯ!

Ако не ти пука - поръчвай си от Щатите и си гледай кефа![/quote]

И ако мога да запитам тук на този коментар кой е този магазин дал пари на кара4?или за филм?па камоли за парк пфф стига сте се излагали
Никой не дава нищо за сноуборд индустр.
ако вие твърдите обратното докажете кой и кога е дал кеш на кара4 ,за филм или парк
си4ки дистрибутори мислят само как да ви зарибяат да си купите поредното тъпо -не нужно маняшко яко яке ,дъска или маска за 3 пъти повече пари
инвестицията обратно е 0 а вие ако мислите друго,нз каква медиа сте
истината трябва да се казва.

Бъдете обективни
Vas
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 05, 2009 10:50 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

boardshop , bas , fabric да продължавам ли да изброявам или няма смисъл?
kri-kri
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 05, 2009 11:06 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fatjoe написа:
The Whiteroom написа:
F%$№К поръчките по чуждестранни сайтове!

Ако не ти пука - поръчвай си от Щатите и си гледай кефа!

И ако мога да запитам тук на този коментар кой е този магазин дал пари на кара4?или за филм?па камоли за парк пфф стига сте се излагали
ако вие твърдите обратното докажете кой и кога е дал кеш на кара4 ,за филм или парк
си4ки дистрибутори мислят само как да ви зарибяат да си купите поредното тъпо -не нужно маняшко яко яке ,дъска или маска за 3 пъти повече пари

Бъдете обективни

Абе МИЗЕРИОООООО млъквай, че такъв ше ти отпера келеш смотан. КОЙ ЛИ НЕ! Тва, че на теб нищо не ти дават не значи, че не дават нищо. Даже може да кажа, че са и щедри в много случаи. Ето давам пример SLS, и не ми пука, че е реклама, щото си е истина, толкова много се раздават, виж че даже са били спонсори на премиерата на КОЗМОС. Организирали са състезания и шоута на КОИТО ЛИЧНО СЪМ ПРИСЪСТВАЛ, раздавали са толкова много подаръци на тея мероприятия. Ето например на СВЕТОВНОТО дето беше на Батенберг. Колко много неща се раздадоха ако знаеш. Кашониии кашони с какво ли не се раздадоха на публиката. А да не говориме само за BOARDSHOP дето НАПРАВИХА ВЪЗМОЖНО ДА КАРАМЕ СНОУБОРД НА ПЯСЪКА НА ПЛАЖА ПРЕЗ ЛЯТОТО(Pirate tour) и какво ли още не не са организирали. Да не говориме за това колко награди се дават по състезанията от спонсорите, ДА МОЖЕ ДА НЕ Е КАТО В ЧУЖБИНА, но лично според мен е предоволно и аз съм много благодарен на спонсорите ми за това което правят за мен, така че си набий един голем х*й в устата и замлъквай.
fatjoe
booka!

МнениеПуснато на: Окт 05, 2009 12:42 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

[quote="kri-kri"][quote="fatjoe"][quote="The Whiteroom"]F%$№К поръчките по чуждестранни сайтове!

Ако не ти пука - поръчвай си от Щатите и си гледай кефа![/quote]

Бъдете обективни[/quote]
Абе МИЗЕРИОООООО млъквай, че такъв ше ти отпера келеш смотан. КОЙ ЛИ НЕ! Тва, че на теб нищо не ти дават не значи, че не дават нищо. Даже може да кажа, че са и щедри в много случаи. Ето давам пример SLS, и не ми пука, че е реклама, щото си е истина, толкова много се раздават, виж че даже са били спонсори на премиерата на КОЗМОС. Организирали са състезания и шоута на КОИТО ЛИЧНО СЪМ ПРИСЪСТВАЛ, раздавали са толкова много подаръци на тея мероприятия. Ето например на СВЕТОВНОТО дето беше на Батенберг. Колко много неща се раздадоха ако знаеш. Кашониии кашони с какво ли не се раздадоха на публиката. А да не говориме само за BOARDSHOP дето НАПРАВИХА ВЪЗМОЖНО ДА КАРАМЕ СНОУБОРД НА ПЯСЪКА НА ПЛАЖА ПРЕЗ ЛЯТОТО(Pirate tour) и какво ли още не не са организирали. Да не говориме за това колко награди се дават по състезанията от спонсорите, ДА МОЖЕ ДА НЕ Е КАТО В ЧУЖБИНА, но лично според мен е предоволно и аз съм много благодарен на спонсорите ми за това което правят за мен, така че си набий един голем х*й в устата и замлъквай.[/quote]

`````````xax
ако това ти е отговора ок,значи не разбираш много и дори няма сми да се впускам в подробности.

в реалният живот обаче нещата са малко по друго яче,от тва да раздаваш фланелки и да платиш една премиера.ако това вас ви задоволява нуждите успех .

има един двама свестни из между 100те алчни бизнесмени
но това не прави една индустрия.Това смазва само тези 1-2 ма а другите както се вижда и от постовете ви се кичват със славата на безпрецедентни и всеотдайни на каузата без да са си мръднат пръста.
kri-kri
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 05, 2009 15:30 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fatjoe написа:

абе пендехо, ти си толкова зле, че просто няма смисъл да си хабя пръстите да ти напиша отговор на ИЗКЛЮЧИТЕЛНО невежите коментари Wink Келеш. Аз не ти говоря за подаряване на фланелка. Искаш ли да ти кажа за какво става дума? Става дума за, всяка година даване безплатно на цял екип от най-новата колекция включително всички нужни аксесоари и глупости. При счупване на нещо или повреда, съответно моментална подмяна БЕЗПЛАТНО и същевременно минимум 30-40 процентно намаление на всички стоки в дадения магазин. И това всичко, келеме такова, се прави с цел подпомагане развитието на карача, защото не всеки може да си позволи последен модел дъски и екипировка, а точно последните модели дъски и екипировка позволяват на карача да използва всички нови технологии с цел да прогресира, а добрата екипировка като яке и др. позволяват на карача да кара дълго време без да се притеснява за неща от сорта на студ, мокрене и други такива, а да може да е просто концентриран върху развитието си. И ти простичък хейтъре явно изобщо си нямаш и на представа кво означава спонсорство в България и се дразниш, че не ти дават некви неща, ама да ти кажа, не очаквай някой да те забележи и да си каже "ей тоя е добър" само кат те видят къв си як рапър шото правиш кантари по пистата и долу на опашката на лифта викайки "рап рап рап" или като пишеш тука във форума. Няма да стане така синко, така че или си налегай парцалите или си продължавай с безмисленото съществувание в света на сноуборда. Wink
Vas
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 05, 2009 21:57 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

зае*и кво му обясняваш!Виж го че си говори на изуст...чул-недочул!
Много вещи станахте във всички отношения!
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Страница 2 от 4

Идете на:  
Ноември 2018
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.