Не поръчвайте нищо от фирма LOMBARD!!!
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stu5*
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 17, 2008 11:39 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Моят съвет е не поръчвайте нищо от тия мушеници LOMBARD. Това е фирма за доставка на всякакви неща от сайтове в USA до България. Нещата се бавят супер много време, а повечето въобще не идват и след един месец чакане, разиграване, лъжи ,58 телефонни разговора и 10 ходения до там на крак ти казват EМИ СОРИ АМА НЕЩАТА ТИ НЯМА ДА ДОЙДАТ!!! Дъно съм предпазил някой от сума излишни нерви...ае.. и FUCK LOMBARD Evil or Very Mad
koch
weekend rider

МнениеПуснато на: Окт 17, 2008 11:56 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Супер несериозна фирма!
Поръчвам си аз и тези след точно 25 дни ми се обаждат и ми казват: "Ееееми то тука е имало някакъв проблем с плащането ии чак сега видяхме, попринцип не стават такива неща но.." Като има проблем с плащането се вижда още на същия ден... малоумна работа...
а това вече като нещата трябваше вече да са пристигнали....

Последната промяна е направена от koch на Окт 17, 2008 16:19; мнението е било променяно общо 1 път
Mitko
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 17, 2008 12:54 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

за кво говориме и парите не искат да върнат като се бавят нещата които би трябвало да дойдат за една седмица и са ти трябвали спешно.
Само със скандали човек може да се разбере там, защото единственото нещо, от което разбират е да зимат пари и после да гледат кво става или не става.
Да не говорим, че "далаверата" им е незаконна.

МнениеПуснато на: Окт 27, 2008 19:45 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз лично нямам идея кво правят там. Мен ме мотаха 2 месеца за да ми върнат кинтите. За съжеление нямам алтернатива и пак чакам екипировка. Колкото и да забавят и дори да пропадне пратката пари връщат - дано този път стане, че What u think Guy with axe
goger
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 28, 2008 18:28 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

www.buynowfromusa.com/
avenger
progressive rider

МнениеПуснато на: Окт 29, 2008 10:25 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

еми явно аз съм имал късмет шото ми доставиха дъска без никви проблеми и дъската беше неотваряна и т н
Brainless
who's da man?

МнениеПуснато на: Ное 15, 2008 23:03 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

да, да така е ! аз даже чух слухове че ф-ма Ломбард е дъщерна на известната алпийска фирма Дъглас?
gK
who's da man?

МнениеПуснато на: Ное 16, 2008 5:03 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Brainless написа:
да, да така е ! аз даже чух слухове че ф-ма Ломбард е дъщерна на известната алпийска фирма Дъглас?

Хаха тая фирма Дъглас, я знае със сигурност всеки минал покрай стадион Васил Левски по България в посока Орлов Мост Laughing
rabbeat
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 02, 2009 16:37 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

на мен ми пристигна всичко и то в срок ... но са си смотанячета де, а и не е ник'ва далавера 30% и 6$/kg ... само за леки стоки под 100$ бива
malic
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 02, 2009 19:29 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

na men puk mi oburkaha avtomatite i mi donesaha nekvi dr ama stavat Very Happy ina4e da fuck lombard

МнениеПуснато на: Мар 16, 2009 22:55 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

buynowfromusa.com ето от тук си е оферта ...
handroot_iboga
who's da man?

МнениеПуснато на: Май 07, 2009 22:28 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Фирма Дъглас са турци, лъжат!

МнениеПуснато на: Май 08, 2009 20:12 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

martoke написа:
buynowfromusa.com ето от тук си е оферта ...

някой тествал ли го е тва?
martoke
who's da man?

МнениеПуснато на: Май 09, 2009 7:38 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

лично не съм Rolling Eyes но в една прееедишна тема бяха казали , че от там е сигурно ... Shocked пък и разгледах сайта ... и сичко беше ок ... Smile
Vas
who's da man?

МнениеПуснато на: Май 09, 2009 18:45 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

e да ама тва има нещо не ми вдъхва доверие Confused
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Страница 1 от 4

Идете на:  
Ноември 2018
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.