Centura ili Krainite Kvartali ?!
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
VeselinkA
chicks' idol

МнениеПуснато на: Яну 23, 2007 20:09 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

aide sega da 4yem glasut na naroda po tazi dilema Cool Laughing Wink
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 23, 2007 20:22 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Tuka dali ima gram smisul, macka? "Krainite kvartali" = qko suspicious criminals i "cherni hora"...

МнениеПуснато на: Яну 23, 2007 20:29 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

emi ne e to4no taka ,v edna dryga tema stana za navuporas kakvo predpo4itame kraen kvartal ili po v centura , i v dvete mesta si ima predimstva i nedostatuci Wink taka 4e da gi 4yem ... Smile
Приятел на WHITEROOM.INFO

МнениеПуснато на: Яну 23, 2007 20:56 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Центъра на Отценхаузен и крайните квартали на Мексико сити.

МнениеПуснато на: Яну 23, 2007 20:59 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Центъро. Може да го направиш и на анкета Very Happy

МнениеПуснато на: Яну 23, 2007 21:01 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

haha ideq Exclamation
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 23, 2007 21:38 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

tva mi izglejda kato porednata kuha tema....no neka vidim kvo 6te stane!?!? ....saaaa da ne se obidi6?!!!? Wink
it`s_snow_time
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 23, 2007 22:29 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

dobre...v krainite kvartali mojesh da budesh napsuvan,prebit,iznasilen,zashtoto mejdu blokovete ima po-malko hora a v centura ima super mnogo hora koito shtukat navsqkude pochti denonoshtno...v krainite kvartali si e getoto koeto si e mn qko mqsto qkite kompanii(ako lipsvat narkoticite v ejednevna upotreba)...abe az jiveq po kum centura(lozenec) obache chesno kazano mn puti mi se e iskalo da jiveq po krainite kvartali za izvesno vreme zashoto mi se struva qko s tova koeto mi razkazvat kakvo se sluchva v "kvartalcheto" ... i btw zavisi za koi tochno kraen kvartal govorim-razlikata e ogromna!!!!!

МнениеПуснато на: Яну 23, 2007 22:33 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

За мене Лозенец е идеалния квартал. Не съм оттам, но така го виждам.

МнениеПуснато на: Яну 23, 2007 23:43 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Drujba city Laughing

МнениеПуснато на: Яну 23, 2007 23:52 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ми аз като човек с голям ексипириенс по темата - яко под наем половината ми живот съм обиколила бая КРАЙНИ квартали-и си ме беше супер-в кварталната градинка на детската плошадка всяка вечер с приятните хорица...Ала сега дали не ми е добре-Попа на 10мин,Цедмоцикленици,Паметника (РИП вече),Борисова,и разните му там заведенийца и клубчета-даже не се харча за таксита...АЛа да-беше си лежерен приятен и не толкова забързан живот в Младост,Люлин,Дружба =)))

МнениеПуснато на: Яну 24, 2007 10:48 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Sunrize_ написа:
ми аз като човек с голям ексипириенс по темата - яко под наем половината ми живот съм обиколила бая КРАЙНИ квартали-и си ме беше супер-в кварталната градинка на детската плошадка всяка вечер с приятните хорица...Ала сега дали не ми е добре-Попа на 10мин,Цедмоцикленици,Паметника (РИП вече),Борисова,и разните му там заведенийца и клубчета-даже не се харча за таксита...АЛа да-беше си лежерен приятен и не толкова забързан живот в Младост,Люлин,Дружба =)))

i az sum to4no taka ,ama mai v centura si e po oferta ,makar 4e v podxodq6tiat kraen kvartal s podxodq6ta kompaniq su6to staa Wink
chicks' idol

МнениеПуснато на: Яну 24, 2007 10:49 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

krisi_petrova написа:
tva mi izglejda kato porednata kuha tema....no neka vidim kvo 6te stane!?!? ....saaaa da ne se obidi6?!!!? Wink

spoko Wink ne sum tolkova tunko ybidna Very Happy
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 24, 2007 11:52 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Лостове, баскетбол на улично осветление, наркотици, алкохол, големи компании, малко вражди, отпадъци, рап - ПРЕДГРАДИЕ РУЛЗ

МнениеПуснато на: Яну 24, 2007 11:54 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

handroot_iboga написа:
Лостове, баскетбол на улично осветление, наркотици, алкохол, големи компании, малко вражди, отпадъци, рап - ПРЕДГРАДИЕ РУЛЗ

Тва да не ти е някоя нискобюджетна щатска кинопродукция...
Тука е само наркотици, алкохол, малки компании и джаги в задимени метъл кафета...
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Страница 1 от 5

Идете на:  
Април 2018
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.