нужен ли е по-строг модераторски контрол?
Иди на страница 1, 2  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  

нужен ли е по-строг модераторски контрол?
така си е добре.
6%
 6%  [ 4 ]
и питаш..
48%
 48%  [ 28 ]
направете ме модератор да го опраа тоа форум!
1%
 1%  [ 1 ]
кажете ДА на гоститеее и ботовете
3%
 3%  [ 2 ]
а къде не може да се кара?
3%
 3%  [ 2 ]
деба глобалното затопляне
36%
 36%  [ 21 ]
Общо гласове : 58

Автор Съобщение
rtrd
Whatroom Crew

МнениеПуснато на: Яну 19, 2007 0:43 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

явно тоя въпрос тря се отмята през определен период от време - преди бяха гостите, са ботовете, но винаги пердната година форума е бил класи отгоре тъй че vol еди кой си от дискусията-епос за качеството на функциониране на форума ... две думи от автора за начало да разчупим леда :
форумът е място, където всеки би трябвало да може да попита, да се изкаже, да даде мнение, да посъветва, да сподели... или поне така са го виждали древните гърци.. само дето не са допускали женорята, робите, дечурлигата и добитъка..т.е. място за хората..
тъй като тоя форум не е за мен или за стефан, а е за ВСЕКИ ми е интересно как вие ги виждате нещата. трябва ли добрият чичко модератор на който плащаме вече втора година излишно да спре да си клати краката и да почне да трие наред, да мести де що пост не му хареса, да наложи бугарския като задължителен и да въведе хиляди правила за екслоатация на средствата за комуникация..
конструктивни мнения и предложения са добре дошли. руски спам ботове също. въпроси за тва къде може да се кара - не.

МнениеПуснато на: Яну 19, 2007 1:44 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

yo yo.....

forum`a e pulen s nqkfi "leko" kazano absurdni temi i postove , koito ne interesuvat nikoi !!!
Da , naistina tozi forum nqma da bude kuf`to be6e predi dokato ima 4-5 temi za "dali stava za karane ??" , " a we na Vitosha stava li karane??" , " na Vitosha kolko hora ima ......??"
absurdnoto produljava su6to s o6te nqkolko temi4ki "kolko mi se kara ,ama nema kade da karam " , "nqma li da vali snqg nai posle " , " a we vob6te 6te se kara li toq sezon ........? "

Idete i vijte kade stava za karane - imame mnooo planini , ne e samo Vitosha i "velikoto" Lale !!! ,a ne samo da mrunkate pred pc-to i da pulnite Whiteroom`a sus sh*t`ove 6toto sezona si minava!!! vsi4ki si imame problemi AaaiiGhhht......

Respect 4 Whiteroom Crew !!!

МнениеПуснато на: Яну 19, 2007 9:48 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Dude, ako ne se pulneshe foruma s TOLKOVA MNOGO GLUPOSTI, nqmshe da e tolkova zabavno! Ne ti li e kef kato vleznesh poglednesh 4e Say What e zadrusten pak s ruski spamove, i si vikash " Breiii sa ne moje nqkude, nqkoi da ne e pital za Moderatorite ili da ne e napsuval Spamerite", i po4vash da tursish i kato namerish si odovletvoren i imash usmivka na liceto. A dokato si tursil si minal prez oshe 24230847 temi v koito pishe nai - razli4ni no interesni neshta, foruma osven za obmenqne na informaciq, za men e edno mqsto kadero mojesh da razpusnesh i da se poradvash na variacqta ot razli4en tip hora koito pishat tuk...

МнениеПуснато на: Яну 19, 2007 10:11 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Абе, чук си е така. Ако трябва да махнем простотията от форума то нищо няма да остане, само тия руските глупости ме дразнат от време на време. Иначе гласувах за "дееба глобалното затопляне"
Bongo
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 19, 2007 11:06 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

w4rn1nG написа:
Абе, чук си е така. Ако трябва да махнем простотията от форума то нищо няма да остане, само тия руските глупости ме дразнат от време на време. Иначе гласувах за "дееба глобалното затопляне"

Da i az Glasuvah za Global Warming... Awe Oba4e stava kato vuv filma Sled Utreshniq Den... sa e Stud v amerika, led...

МнениеПуснато на: Яну 19, 2007 11:36 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

rtrd написа:
форумът е място, където всеки би трябвало да може да попита, да се изкаже, да даде мнение, да посъветва, да сподели

факт

Един форум верно може да бъде за много неща, и верно хората, които пишат в него го правят, обаче в крайна сметка е форума на WR (което би трябвало да го отличава по някакъв начин). Точно затова мисля, че трябва да има някакъв контрол и то от вас. Ако мислите, че без наличието на "толкова много глупости, нямаше да е толкова забавно" - OK. Oбаче си мисля, че форума не отговаря на нивото на списанието и сайта, дори не го доближава.

МнениеПуснато на: Яну 19, 2007 11:55 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Структурата на форума трябва да се промени. Трябва да има отделна част само за дебилни теми, като например пуснатата от мен за хоризонталното бънджи.....Т.е. отделна част за не-сноуборд неща...

А иначе си има секция Метеостанция - който иска да разбере кога ще се кара, да пуска там...

И поне малко розов цвят във форума, че тва бяло......

МнениеПуснато на: Яну 19, 2007 13:55 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Върнете гостите, скучно е без тях!!! Така или иначе в този форум се говори само за марки и рап, и малко за снб. А те внасяха доста разнообразие.

МнениеПуснато на: Яну 19, 2007 14:26 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Nekoi si написа:
Върнете гостите, скучно е без тях!!! Така или иначе в този форум се говори само за марки и рап, и малко за снб. А те внасяха доста разнообразие.

e mani bazik ama tiq mai te 4uha i vednaga se varnaha s porednata ruska tapnq gadni botove

МнениеПуснато на: Яну 19, 2007 15:36 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

abe opredeleno e dosta po zabavno da se chetat temite na botovete otkolkoto mnogo drygi temi!!

МнениеПуснато на: Яну 19, 2007 20:15 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Хубаво ще е да има някакъв контрол над форума. Примерно да се изтриват повтарящи се теми, а не в смисъл цензура. Може и да се направят повече категории с по една-две важни теми. Иначе като цяло почти само глупости се пишат във форума и нивото не е такова каквото би трябвало да бъде нивото на най-посещавания български сноуборд форум. Лично мнение.

МнениеПуснато на: Яну 19, 2007 22:33 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Се тая дали има контрол или не. Виждам нещата много прости: когато се появи тема свързана с коментиран вече въпрос, не и обръщам внимание. Когато се пояжи пост по-дълъг от 3 реда на латиница също не му обръщам внимание, тъй като не желая на 20 години да сложа очила. За гостите съм твърдо ЗА, така мога да напсувам когото и да е от този форум без да разбере че съм бил аз... забавно нали Smile Ето тук идва и проблема, това са ботовете. Не ми харесват, но нищо немога да направя по въпроса... Confused

МнениеПуснато на: Яну 19, 2007 22:38 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

piqn_ivan написа:
yo yo.....

forum`a e pulen s nqkfi "leko" kazano absurdni temi i postove , koito ne interesuvat nikoi !!!
Da , naistina tozi forum nqma da bude kuf`to be6e predi dokato ima 4-5 temi za "dali stava za karane ??" , " a we na Vitosha stava li karane??" , " na Vitosha kolko hora ima ......??"
absurdnoto produljava su6to s o6te nqkolko temi4ki "kolko mi se kara ,ama nema kade da karam " , "nqma li da vali snqg nai posle " , " a we vob6te 6te se kara li toq sezon ........? "

Idete i vijte kade stava za karane - imame mnooo planini , ne e samo Vitosha i "velikoto" Lale !!! ,a ne samo da mrunkate pred pc-to i da pulnite Whiteroom`a sus sh*t`ove 6toto sezona si minava!!! vsi4ki si imame problemi AaaiiGhhht......

Respect 4 Whiteroom Crew !!!

По-високо от Витоша НЕМА и по дълбоко от Искаро НЕМА! Хейт фор ол...

МнениеПуснато на: Яну 19, 2007 22:50 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

По-високо от Витоша НЕМА и по дълбоко от Искаро НЕМА! Хейт фор ол...

е и аз съм от софия ама чак пък такъв шовинизъм Very Happy Very Happy Very Happy

МнениеПуснато на: Яну 19, 2007 22:52 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Never Summer написа:

Oбаче си мисля, че форума не отговаря на нивото на списанието и сайта, дори не го доближава.

true true !!!

@bongo ,.... man nz kfo da kaja , tfa e kato sus mangalite , pove4eto puti kato gi gleda6 im se smee6 i te zapavlqvat , oba4e po nqkoi put se iznervq6.....
...........taka e i sus foruma , pove4eto postove me sasipvat ot smqh , no ponqkoga ve4e stava prekkaleno !!!

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница 1, 2  Следваща

Страница 1 от 2

Идете на:  
Април 2018
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.
  • нд.