Защо хората мислят, че американците са тъпи
Иди на страница 1, 2  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Joko
Приятел на WHITEROOM.INFO

МнениеПуснато на: Яну 15, 2007 16:13 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ето защо:

http://www.shoutfile.com/v/gSfSsCpR/Why_People_Believe_Americans_Are_Stupid

Не е истина просто...

МнениеПуснато на: Яну 15, 2007 16:41 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ne moga da povqrvam. znaeh si 4e sa si tupi4ki, ne moga da povqrvam
ebati ta6aka
uvisna mi 4eneto dokato zqpah
nai -me izkefi onov as fal6ivata karta na sveta
i onq det kazva 4e Al Kaida e israelska "grupa" s lider Iaser Arafat
a onova det ne moat da zacepa 4e stranata im po4va s "U"

МнениеПуснато на: Яну 15, 2007 16:47 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

zashtoto si e taka.No ot edna strana prosto ve4e imat tolkova mnogo pari 4e ne znaqt kvo da gi pravqt i otkachat i po4vat da se zanimavat s nai razlichni tapotii
Joko
Приятел на WHITEROOM.INFO

МнениеПуснато на: Яну 15, 2007 17:06 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

"Леле, не предполагах, че Северна Корея е толкова по-голяма от Южна Корея"! (На картата Северна Корея е Австралия, а Южна - о-в Тасмания)

МнениеПуснато на: Яну 15, 2007 17:14 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Немога да повярвам, колко неща незная, но това което видях е толкова... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Яну 15, 2007 18:13 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

eeeeeeee verno li be kajete 4estno eee tiq sa golem smex zaebi ebati tapite sa6testva

МнениеПуснато на: Яну 15, 2007 18:28 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

umreh da si hilq nai ve4e na a onova det ne moat da zacepa 4e stranata im po4va s "U" maiko kolko sa prostiiii Very Happy
krisi_petrova
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 15, 2007 18:45 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

srednostatisti4eskiq amerikanec e mnogo tup. ne znae kude se namira canada! ne znae koi e susedniq 6tat i nqkoi dori ne sa izlizali ot gradovete si. nqkoi dori ne znaqt kak se puska pismo....no otkude da znaqt....tova sa tolkova "slojni ne6ta".....ne sa 4uvali za troq ,vupreki 4e ima svetovno izvesten amerikanski film s tova zaglavie...i t.n....no znaqt cqloto menu na Mc Donalds na izust. Laughing
handroot_iboga
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 15, 2007 18:49 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Гледайте Idiocracy, живота такъв какъвто е в момента, не в бъдеще... Laughing Laughing Laughing

МнениеПуснато на: Яну 15, 2007 19:08 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Американският принцип е следният: "защо трябва да го знам, след като мога да го прочета от всяка една енциклопедия, ако ми се наложи"?

А след последните минути на филмчето, мога да добавя: "защо трябва да го знам, след като имам президент, който се грижи за тези неща" (и който е от Тексас, т.е. няма как да не се справи)?

МнениеПуснато на: Яну 15, 2007 20:28 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

razlikata mejdu amerikaneca i bog e 4e bog ne se misli za amerikanec

МнениеПуснато на: Яну 15, 2007 22:26 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Hahahah... SMARTPANTS

МнениеПуснато на: Яну 16, 2007 10:55 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ahhhahaaHHAAHAHh Laughing " Is Star Wars based on a true story" ... " Yes, It is " .... HAhahahaah neneneneen Sushto i za Aifelovite Kuli beshe qko, How many are there.... - Welll about 10...

МнениеПуснато на: Яну 16, 2007 17:13 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

I za KFC ne beshe losho.
Ot koi shtat e KFC?
Ami neznam.
A kvo zna4i i toq vika kentuky fried chiken. Bahti tupanarite.

МнениеПуснато на: Яну 16, 2007 17:25 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница 1, 2  Следваща

Страница 1 от 2

Идете на: