Автокаско
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
plamkoji
booka!

МнениеПуснато на: Дек 21, 2019 13:37 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте колеги! Често ми се налага да пътувам извън страната и оставям автомобила си без надзор за дълго време. Последния път ми бяха подпряли предната броня и беше доста неприятна гледка когато я видях. Бихте ли ми препоръчали добър застраховател с който ще съм по-спокоен когато съм на път. Благодаря!
rafi
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 21, 2019 18:14 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

По добре си наеми гараж...щетите на паркинг са трудна работа Wink
plamkoji
booka!

МнениеПуснато на: Дек 22, 2019 11:37 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мислил съм го като вариант, но няма удобен гараж или паркинг около района ми и все пак каското покрива и други щети и е добра инвенстиция според мен. Колебая се просто с избора застраховател, защото търся такъв с добра оферта без излишни нерви, ако се случи да имам нужда от тях някога.
cyberpunk00
weekend rider

МнениеПуснато на: Дек 22, 2019 16:36 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравей, автокаското е добра инвестиция щом оставаш колата си без надзор за определено време. Също така при ПТП сумата ще е доста по-задоволителна за теб. Можеш да провериш тук https://iandgbrokers.com/kasko_form.php каква оферта биха ти дали, като аз съм при тях и са много коректни. Мисля, че ще ти свършат чудесна работа и на теб.
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Септември 2020
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.