Дискове за 3D на Бъртън
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dicheff
booka!

МнениеПуснато на: Дек 02, 2016 19:55 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте,

Карам от 2 години вече и се предполага, че трябва да поназнайвам някои неща, въпреки това, днес си позволих като "първия човек" да си закупя автомати без да имам достъп до дъската си или обувките. Дъската ми е Бъртън Доминант, с 3D система за закрепяне. Исках да сменя автоматите си които са "гардеробни"(Бъртън прогрешън). Както и да е, изпаднаха ми на ниска цена автомати Lamar, които не се сдържах да не купя въпреки, че бях наясно с описаните "правила" по-горе. Автоматите дойдоха със стандартни метални дискове с 4 дупки. Въпроса ми е, някой има представа дали ще има проблем със закрепянето и ако да, от къде мога да си намеря дискове за 3D ?
tabla
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 03, 2016 12:31 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Не е фатална грешка, не се паникьосвай предварително Very Happy

В по-добрият вариант си, обратното е по-тежко.
Първо, просто пробвай новите дискове дали пасват, възможно е да се получи без проблем. Зависи с какви настройки ще караш и какви точно са дисковете на Ламарите. Дисковете 4х4 са доста различни като модели:

dicheff
booka!

МнениеПуснато на: Дек 03, 2016 16:31 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Днес открих това схема на 3D модела на Бъртън с което устнових, че ще мога да захвана автоматите си без проблем. За съжаление модела плочката ми е такъв и няма да имам голяма възможност за корекции.
Благодаря за отделеното вниемание все пак.

П.С. Снощи ме подсетиха за свойството на метала да бъде обработван, така че ако е необходимо ще премина към силови действия Very Happy Освен ако не открия от къде мога да се набавя с дискове.
spirtow
booka!

МнениеПуснато на: Дек 09, 2016 16:09 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте, аз имам същия проблем. Имам автомати Елан, а дъската ми е Бъртън с 3д монтаж. Мога ли да ползвам някои от споментатите преходни дискове и откъде мога да ги намеря?
balki
weekend rider

МнениеПуснато на: Дек 28, 2016 16:32 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте, имам два такива диска за продажба. Давам ги за 10 лв. общо, чисто нови са. Ако мислите, че ще станат - свиркайте. Ето как изглеждат:
https://www.dropbox.com/s/z14p5xe9dh4ovef/DSCF6382.JPG?dl=0
anhristov
booka!

МнениеПуснато на: Яну 09, 2017 14:07 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Продавате ли все още 3d дисковете на бъртън?
balki
weekend rider

МнениеПуснато на: Яну 09, 2017 14:10 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Преди три дни ги продадох.
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Октомври 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.