Burton Flying V - какви автомати?
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
niki_sap
chicks' idol

МнениеПуснато на: Окт 29, 2016 7:53 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Чета като гламав и не мога да се ориентирам достатъчно - Custom ми се виждат прекалено меки, Cartel може би ок? Дайте съвет, особено за Custom като по-евтини....
tribalz
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 29, 2016 10:02 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mission.
niki_sap
chicks' idol

МнениеПуснато на: Окт 29, 2016 12:02 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Tова не е ли най-ниския клас на Бъртън? Карам главно ол амунтин, никакъв парк, така че си мисля, че май ми трябват малко по-твърди автомати. Ансамбълчето е - Flying V - ???? - Burton Ion.
tribalz
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 29, 2016 20:05 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

google:)
pavel
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 29, 2016 21:39 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мишън не е в ниския клас. Читави автомати са, няма да сбъркаш Wink
Guncheff
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 30, 2016 22:11 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Cartel-a са бомба за момента. На 2-ти сезон ще станат. Качил съм ги на Never Summer Snowtrooper
Styoan.Tsvetanov
chicks' idol

МнениеПуснато на: Дек 02, 2016 8:32 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Cartel или Malavita няма да сгрешиш Smile
stash
weekend rider

МнениеПуснато на: Дек 14, 2016 15:43 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Защо и към бъртън автомати си се насочил аз карах тази дъска с Union и с едни дрейкове Smile

Union Force се караше перфектно дъската Smile
mtrx
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 15, 2016 12:31 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Абе баш тоя Force е пълна трагедия. Събирай жълтици и взимай Картел.

Определено не бих препоръчал на никой Union . 3-ма човека караме с три различни Union автомата от ниския до високия клас и сме меко казано недоволни
wasteman
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 15, 2016 16:49 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз минах от Burton Mission 09 на Union Force 14 и честно да кажа не усвещам разлика. Можеби факта, че съм и с други обувки играе от значение. Дори Force-a ми се струват по-тежки.

Edit:
Кантара беше безмилостен!

Force 14 ~ 1kg
Mission 09 ~ 940g.

Сами си правете заключенията
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.