#цъкцък - научи къде става за цъкане
Иди на страница 1, 2  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
The Whiteroom
WRC

МнениеПуснато на: Фев 18, 2015 17:17 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте, банда!

Имаме следната идея.

Нямаше ли да е яко, ако някак, да можеше да видим с очите си какви са условията за каране на всяко едно място по всяко едно време?

Останала ли е неразцепена пудра в Добринище, колко са големи скоковете в парка на Боровец, готов ли е пайпа на Памповоро, колко са големи опашките на лифта в Банско, къде е офертата за спане на Бабин Зуб и тн, и тн...

Всеки път когато си горе, виждаш неща, трупаш опит, впечатления и знания, които са интересни за някой в съседния блок, квартал или град. Някой точно като теб. Заедно, ние знаем всичко за карането на сноуборд в България и наоколо. Нека почнем да го споделяме.

Какво ще стане, ако всички започваме да използваме #цъкцък под сноуборд снимките си в Instagram, постовете си във Facebook или Twitter?

Няма ли да е яко хем да можеш еждневно да виждаш актуални български снимки от планината, хем да знаеш, че има кой да питаш, ако имаш допълнителни въпроси? Някой който кара и който иска да сподели инфо с теб...

Кой е навит да се пробваме?
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 19, 2015 13:29 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Не съм сигурен, че тук има достатъчно редовни. Но ако се комбинирате с всевъзможните фейсбук групи, където се споделя информация, може и да набере достатъчно популярност.
The Whiteroom
WRC

МнениеПуснато на: Фев 19, 2015 15:20 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Да, прав си. Но все пак, дори и 5 души да се съберем тук - пак е нещо. А ако работи за нас, ще го видят още 5 и така Smile
Ще пишем и на други места, искахме първо да видим дали можем по някакъв начин тук да се обединим.
Ще е супер, ако ни помогнеш да популяризираме тага... Да видим какво ще излезе!
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 19, 2015 16:16 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Като цяло избягвам да ползвам социалните медии, така че не съм най-подходящия - но ако пускам нещо, ще добавям хаштага.

Във форума на БЕФСА също си говориха за нещо подобно преди няколко месеца, но и там не срещнаха особен ентусиазъм: http://befsa.com/forum/showthread.php?t=10133
The Whiteroom
WRC

МнениеПуснато на: Фев 19, 2015 17:06 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ясно, мерси много за линка - ха, оказа се че те имат същата идея Smile
Интересното е че сякаш всички са съгласни, че подобно нещо би вършило работа, но така и не се разбират какъв да е тага и дали изобщо трябва да е таг.
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 19, 2015 18:39 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

То май от догодина ще стане Smile Че тая година няма много възможности за #цъкцък Very Happy
bacekoko
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 19, 2015 19:49 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Идеята е готина определено, аз лично зимата следя постоянно за инфо от първа ръка, щото ми се кара та ми се клатят зъбите
NexTGeaR
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 20, 2015 14:44 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Йеее идеята си я бива!Незнам това с таговете как работи,но само знам че ще е МНОГО ДОБРЕ това динамично инфо ден за ден из цялата планинска зона на България!Но тага не звучи много зряло според мен примерно #RideBG или #карайБГ е по-сериозен,но нека главния инициатор прецени Laughing Аз бързам да призова,на който му се кара бързо и почти без разходи:

На който,когато му се кара на уреди и скокове през деня след 10:30 на Голи Връх(Витоша) !Аз съм с кола и мога да ви взема някъде от София и да се качим направо до горе или с Драгалевския лифт(1.50лв билета).

Facebook : Opticalssue
GSM : 0877700077 (клипвайте говоря безплатно)
NexTGeaR
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 20, 2015 14:56 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Хайде ако има запалени фрийсталъри,ще си правиме супер яки сесийки с много снимки и ще държим в течение хората за положението на Витоша Smile
Иначе бях на Боровец онзи ден,карах навсякъде и ето впечатленията : Към Маркуджика беше безкрайно тегаво - супер силен ледено пронизващ вятър,който беше заледил всичко.От Ястребец надолу ставаше все по-меко,но най-разкошната пудра,която хванах беше под кабинковия лифт,даже има още местенца неразцепени Wink После към Ситняково и Ротата снега също беше много хубав и нямаше вятър,като цяло слънчев ден.Парка работеше изцяло и беше супер,нямаше много хора на air bag-a и поскачахме дооволно.Внимавайте с големия скок,защото попивката е твърда като лед Smile
The Whiteroom
WRC

МнениеПуснато на: Фев 20, 2015 16:32 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

NEXTGEAR, мерси за включването.

Осъзнаваме, че тага не е особено зрял, но и ние не държим той да е такъв. Все пак става дума за това да се забавляваш на дъската си и да го споделяш с хора като теб, а не за... политика или банкиране. От сноубордисти за сноубордисти. Ние сме си наши хора Smile Пък и няма много значение какъв е тага - важното е да има такъв и да се ползва.

Нека пробваме е него, пък ако идеята изобщо тръгне и има много недоволни ще го сменим за по-нататък Smile

Относно как работят таговете - много е лесно: да кажем че постнеш нещо в twitter, fb или intsagram и в поста си добавиш конкретнен таг, после всеки който напише този таг в тръсачката на съответната социална мрежа, ще попадне на всички постове с този таг - включително и на твоя. Това е лесен начин голям брой хора да обменят информация по конкретна тема. Идеята е #цъкцък да обединява нашите постове за карането на сноуборд в БГ (и чужбина) Smile

Готинито е че дори и само ние от форума да си го ползваме (+ наши приятели) пак ще ни е от полза - ще знаем кой къде се намира... и че има кой да ти даде инфо за конкретно място, ако ти потрябва.... защото човека, който ползва тага го прави именно поради тази причина - за да споделя сноубрд инфо с всеки, който я търси и ще я оцени.
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 20, 2015 22:12 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

а дали едно леко приложение за мобилните телефони няма да е по-удобно ? Aз си мисля ,че ще стане едно голямо мазало с този хаштаг... всеки ще започне да качва някакви снимки за фън и при нужда за ванжа информация ще падне едно скролване Shocked
NexTGeaR
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 22, 2015 0:01 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ПРЕДВИД АТМОСФЕРНИТЕ УСЛОВИЯ,СНЕЖНАТА НАСТИЛКА И ОЧЕРТАВАЩОТО СЕ СЛЪНЧЕВО ВРЕМЕ,СПОРЕД МЕН НАЙ-ПОДХОДЯЩИЯТ СПОТ ЗА НАС БОРДИСТИТЕ ЩЕ БЪДЕ ОСОГОВО prayer

Прочетете за ивента и неговата цел тук:
https://www.facebook.com/events/327639390766096/?fref=ts
The Whiteroom
WRC

МнениеПуснато на: Фев 24, 2015 22:27 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

djounsa написа:
Aз си мисля ,че ще стане едно голямо мазало с този хаштаг... всеки ще започне да качва някакви снимки за фън и при нужда за ванжа информация ще падне едно скролване Shocked

Хъм, може, но ... едва ли ще се намерят толкова много спамаджии Smile
The Whiteroom
WRC

МнениеПуснато на: Фев 24, 2015 22:27 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ето постовете за момента:

https://tagboard.com/%D1%86%D1%8A%D0%BA%D1%86%D1%8A%D0%BA/210768
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 25, 2015 10:45 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Харесва ми как се е получило! Мисля ,че като падне сняг ще се засилят нещата.
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница 1, 2  Следваща

Страница 1 от 2

Идете на:  
Октомври 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.