Отново тема за добър сервиз..
Иди на страница Предишна  1, 2
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
filjo
who's da man?

МнениеПуснато на: Ное 12, 2016 18:25 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Привет, тъй като идва време за каране (Дай Боже), реших да попитам вещите по темата лица. Снощи един приятел ми каза, че в Декатлон пълна програма за подготовка на борд сиреч вакса, кантове и т.н. е 20 кинта. Въпроса ми е: Някой възползвал ли се е от услугите на Декатлон и какво му е мнението за тях?
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Ное 13, 2016 19:13 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз от теб чувам майна! Айляшка е цената ама последният път като си давах дъската на сервиз толкова много вакса бяха сложили че се нацепи докато се прибера от тогава в мазето или в гаража сам !
filjo
who's da man?

МнениеПуснато на: Ное 13, 2016 20:17 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

И аз се учудих братляк, иначе ето линк http://www.decathlon.bg/c/67-serviz-i-personalizirane-vitosha
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Ное 13, 2016 22:39 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Преди сезона скиорите си пращат ските за сервиз и са заети на макс.
Може и две седмици да се чака.
Не виждам смисъл при положение, че има хора като Теко примерно и др. харни сервизи за 5-10 лв. отгоре Smile
Един приятел си даде ските и беше доволен от Декатлона. Пробвайте ги.
tribalz
who's da man?

МнениеПуснато на: Ное 14, 2016 20:55 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Що някой трябва да върши мойта работа?Smile
angel81
chicks' idol

МнениеПуснато на: Ное 14, 2016 21:01 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

angel81 написа:
ЪП... ами за Пловдив да знаете къде могат да сервизират канта на носа, че май е подбит и ще иска лепене, или пък да ми сложат протектор?

За Пловдив още ли няма никъв сервиз? .. то тука кво ли има за тия зимни спортове..
bacekoko
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 18, 2016 22:25 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз съм недоволен от Декатлон'ския сервиз.
Дадох си дъката да ми пооправят леките деруги (нищо сериозно), да ми я наточат по кантовете и да я наваксат.....след като я взех забелязах как са я минали само на 'голямата шкурка' - лентов шлайф предполагам - демек отнемане от базата на дъската, съответно и от канта с дълбочина на най-дълбоката деруга Evil or Very Mad , никаква вакса нямаше положена и за цялата тая съсипия на дъсчицата ми взеха 20 кинта.... НИКОГА ПОВЕЧЕ!

Така че му мислете къде си давате дъските за ремонт.
mtrx
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 20, 2016 15:14 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bacekoko написа:
Дадох си дъката да ми пооправят леките деруги (нищо сериозно), да ми я наточат по кантовете и да я наваксат.....след като я взех забелязах как са я минали само на 'голямата шкурка' - лентов шлайф предполагам - демек отнемане от базата на дъската, съответно и от канта с дълбочина на най-дълбоката деруга Evil or Very Mad , никаква вакса нямаше положена и за цялата тая съсипия на дъсчицата ми взеха 20 кинта.... НИКОГА ПОВЕЧЕ!

Не че ги защитавам ама явно не знаеш как работи сервиза и как оправят дъските
Нека ти обясня и как работи Х-Рескю например

1.Взимат дъската
2.Почистват отдолу
3.Пълнят с каквото има деругата
4.Минават я на Грайндинг машина(разбирай камък а не шкурка)
5.Минават я отново цялата дъска на грайнда (разбирай същият камък)
6.Пилят кантовете с пила (да се надяваме хубава)
7.Слагат ти една топла вакса каквато намерят (тази която слагат не ми допада)
8.Търкат много добре базата и ти я връщат

Какво прави декатлон - същото.
Ако искаш да ти оправят както трябва базата намираш парчета база и си подменяш мястото на Core shot. След като си я залепил както трябва, изпилил , подравнил и почистил я минаваш на "грайндинг" отново за да ти се "структурира" базата
kostah
booka!

МнениеПуснато на: Дек 20, 2016 15:54 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

+1 за X-Rescue. Откакто го има сервиза им давам дъската и 1 ден и 30 кинта по-късно си я взимам пак чисто нова + бонус оправени неща, за които не съм споменавал, защото не съм ги забелязал... Не бих се доверил на друг, наистина.
angel81
chicks' idol

МнениеПуснато на: Дек 20, 2016 20:44 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

някой пробвал ли е да подлепва база и кант с двукомпонентно епоксидно лепило .. поксипол или бизон .. ?!? имам си стяги, шлайф , шкурка.. мисълта ми е с какво ги лепят като са леко отлепени?
mtrx
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 21, 2016 10:31 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

angel81 написа:
някой пробвал ли е да подлепва база и кант с двукомпонентно епоксидно лепило .. поксипол или бизон .. ?!? имам си стяги, шлайф , шкурка.. мисълта ми е с какво ги лепят като са леко отлепени?
С полиестерна смола .
Тази смола е много течна и много еластична. Реално събираш смолата и втвърдителя, и изливаш в дупката. Стягаш и след 24 часа режеш.

Проблема е че смолата е 30лв и малко се обезсмисля .
hripki4
weekend rider

МнениеПуснато на: Мар 14, 2017 20:28 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Привет Съфорумници!

Надявам се сте доволни от таз годишния сезон Smile

Имам следния въпрос:

Тази седмица се върнах от Австрия с доста пострадала дъска... По принцип се уча да си я поддържам сам и не ме притесняват драскотините, но изкривих канта на една скала и се чудя някой може ли да даде съвет дали има оправия и ако да на кой мога да го поверя.

Тази година си го купих, на 15-20 карания, много ме радва и не искам да се разделям с него

Благодаря предварително за съветите!

Позрдави и още сняг през Март
mrd
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 15, 2017 11:16 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Сталин - 0888 830 692
Работилницата му е в Суходол.
hripki4
weekend rider

МнениеПуснато на: Окт 10, 2017 9:24 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здрвейте,

Някой да знае сервиз, в който ремонтират BOA system на сноуборд обувки?
Проблемът е, че едната врътка не стяга, а гледах клипчета, че е поправимо.

Предварително благодаря на отзовалите се!
wayan
weekend rider

МнениеПуснато на: Ное 20, 2017 10:41 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

mtrx написа:
bacekoko написа:

Не че ги защитавам ама явно не знаеш как работи сервиза и как оправят дъските
Нека ти обясня и как работи Х-Рескю например

1.Взимат дъската
2.Почистват отдолу
3.Пълнят с каквото има деругата
4.Минават я на Грайндинг машина(разбирай камък а не шкурка)
5.Минават я отново цялата дъска на грайнда (разбирай същият камък)
6.Пилят кантовете с пила (да се надяваме хубава)
7.Слагат ти една топла вакса каквато намерят (тази която слагат не ми допада)
8.Търкат много добре базата и ти я връщат

Какво прави декатлон - същото.
Ако искаш да ти оправят както трябва базата намираш парчета база и си подменяш мястото на Core shot. След като си я залепил както трябва, изпилил , подравнил и почистил я минаваш на "грайндинг" отново за да ти се "структурира" базата

Не знам дали правят същото, но в декатлон резултата беше като описания от bacekoko. В x-resque - съвсем различна история
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница Предишна  1, 2

Страница 2 от 2

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.