Отново тема за добър сервиз..
Иди на страница 1, 2  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
JoystickSN
booka!

МнениеПуснато на: Фев 16, 2015 17:15 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте всички!

Опитах се да намеря релеванта тема за ски/сноу сервиз в София обаче не попаднах на актуални теми.

Моля препоръчайте ми ДОБЪР сервиз където ще могат да ми изциклят базата, да ми я оправят цялата, понеже е на много дупки,кантове,вакса и тн., обаче без да ми оплескат дъската?

Първият сервиз с 5 гласа печели надпреварата! Smile
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 16, 2015 17:38 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Теко в TrueRiders на до метрото на Джеймс Баучър.
JoystickSN
booka!

МнениеПуснато на: Фев 16, 2015 18:08 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

dindin написа:

Този който беше Бас преди години?Магазина беше отгоре а сервиза отдолу?След като се смениха от Бас на Тру Райдърс сменен ли е персонала?Питам понеже веднъж правих една дъска там и не останах доволен.
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 16, 2015 18:10 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

В True Riders-а на Калиакра - който сега е Ride Spot - давах последно преди две зими и много добре си свършиха работата.
pavel
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 16, 2015 19:24 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

X-Rescue - момчетата там са си едни и същи от години и страшно добре си разбират от работата.
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 16, 2015 22:03 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

JoystickSN написа:
dindin написа:

Този който беше Бас преди години?Магазина беше отгоре а сервиза отдолу?След като се смениха от Бас на Тру Райдърс сменен ли е персонала?Питам понеже веднъж правих една дъска там и не останах доволен.

Същият, да Smile
Ами Дойчин го държи магазина. Има хора не са доволни от магазина, ама аз съм доволен от сервиза щото Теко ми е правил няколко дъски, вкл. и избит кант пък и не ти реже главата с цената на услугата Smile

Последната промяна е направена от dindin на Фев 17, 2015 12:01; мнението е било променяно общо 1 път
Tranzakcia
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 17, 2015 10:44 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

X-Rescue
gnom
booka!

МнениеПуснато на: Фев 17, 2015 11:23 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Fix&Ride до "малките 5 Кюшета"
JoystickSN
booka!

МнениеПуснато на: Фев 18, 2015 20:12 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

X Rescue събра най-много гласове, ще пусна мнение след като я взема! Smile

Благодаря за коментарите ви!
mtrx
who's da man?

МнениеПуснато на: Апр 14, 2015 9:57 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Абе да ви кажа X-Rescue малко през пръсти работят вече.
Преди години ми оправиха борда с натиснат кант и няколко сериозни деруги.

Продължих да ходя при тях и със всяко ходене нещата стават все по-зле .

Сега имам 4 Core shot-а като единия е доста голям. 3 пъти го пълнят и три пъти пада. Според мен го пълнят само с P-tex защото когато аз си слагам P-tex-а издържа точно толкова колкото и техния.

Ако имате Core shot-ове по добре не ходете в X-rescue. Кантовете и ваксата ги правят но дупките по базата не могат. Едва ли е от незнание , по вероятно от мързел.

Ако имах машина или инструмент за grind-ване на базата въобще нямаше да стъпя в сервиз повече.
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Апр 14, 2015 11:02 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Моята дъска се върна от сервиз xrescue. Имах отлепена основа от базата и пичовете ми го направиха много добре. Имаше едно финално каране и без никакви произшествия и отлепвания. Да видим другият сезон дали ще се отлепи.
angel81
chicks' idol

МнениеПуснато на: Яну 25, 2016 17:53 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ЪП... ами за Пловдив да знаете къде могат да сервизират канта на носа, че май е подбит и ще иска лепене, или пък да ми сложат протектор?
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 25, 2016 20:20 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Попринцип в Пловдив само вакса съм слагал , но след като видях колко е лесно и как лесно ми взеха 20 кинта вече сам действам. За сериозни ремонти ти препоръчвам да се обадиш на сервиз в София и да им пуснеш дъската с Еконт (свали си автоматите да не плащаш повече пари). На мен ми легна 7 кинта с автоматите да ми върнат дъската от София до офис на еконт тук в Пловдив.
redbul
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 01, 2016 17:50 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ски сервиза в Борово (Сф) не става. Така ми правиха дъската че щях да се очистя на пистата, та трябваше да рентвам друга дъска и после да я довършват. Иначе баш "майстора" вика - дъската ще лети

МнениеПуснато на: Фев 02, 2016 16:02 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Най-накрая с радост мога да съобщя,че е открит най-добрия сервиз за всички видове ремонти и подръжки на дъски в София!Човека се казва Иван,по известен като Йода(прякора му не е случаен),живял дълги години в френските алпи където е усвоил занаята на най-високо ниво.Миналата година ми сложи от "магическата вакса" за 25лв. летях с едно странно приятно усещане за кинетично ускорение цели 6дни,което оправда цената на ваксата!
Също така поправя ски артикули,кайтове,уейкоборди,лонгборди,маунтънборди и др. подобни.
Намира се в квартал Павлово до Lukoil бензиностанцията преди околовръстното.Обадете се за повече въпроси и детайли на 0877700077
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница 1, 2  Следваща

Страница 1 от 2

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.