Банско съвети
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mrd
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 27, 2015 10:16 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте!
Pредстоящия уикенд ми предстови да ходя на Банско.
Там съм карал само 3 дни когато тепърва се учех и затова почти нищо не знам като места за каране в пудра.
Бих бил благодарен ако можете да ми кажете къде мога да намеря пудра, , тъй като го дават много сериозен валеж събота.
mrd
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 28, 2015 14:21 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Толкова ли няма някой който да даде 2 съвета?
seeker
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 28, 2015 14:47 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Първо, запознай се с лавинната обстановка и бъди подготвен. Второ, зависи дали ще си цъкаш под лифта или смяташ да цепиш на някъде пеша като връх Тодорка например. За там при силен снеговалеж е силно препоръчително да не си сам.
mrd
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 29, 2015 9:37 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

не съм готов за под Тодорка, идеята ми е да цъкам по горите около пистите, просто не знам около кои писти има подходящи такива.
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.