Уроци по сноуборд на Витоша
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Dimitar Mitov
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 08, 2015 14:59 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте, имам нужда от добър учител за сноуборд за моята приятелка. Тя знае това онова карала е, но големия проблем е, че неможе да се отпусне достатъчно за да се научи да прави завоите един след друг. Имам нужда от много добър и търпелив учител за да помогне в развитието и. Живея в София, така че да преподава на Витоша. Моля, ако знаете такъв човек да ми дадете име и телефон и да го ангажирам за 1-2 часа. Благодаря предварително.
Dimitar Mitov
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 09, 2015 9:05 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Може и да пращате лично съобщение или майл на d_mitov@mail.bg. Анонимността е гарантирана Twisted Evil
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 09, 2015 10:08 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

http://www.whiteroom.bg/community/viewtopic.php?t=22679
Orange
progressive rider

МнениеПуснато на: Яну 13, 2015 11:41 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

И моята проятелка е на същото дередже. Аз й помагам с каквото мога, предимно викане и заплахи Smile Ако се организира нещо, пишете инфо да я пратя да си прогресва.
BLESSED DEVIL
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 14, 2015 0:31 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз направих същата груба грешка преди години.
Да се опитам да уча приятелката ми да кара, и то преди да изкарам курса за инструктор.
Аз съм се учил сам навремето и сега и нея съм я научил грешно.
За щастие при нея грешките не са навик и могат да се коригират.
Поуката е:
По-добре си запишете няколко часа при квалифициран инструктор, който да ви изгради правилни навици и солидна основа за трупане на нови знания и техники, отколкото да се научите грешно и да ви е необходимо много време да пречупите вече изградените грешните навици достигнали ниво инстинкти.

Cecko
weekend rider

МнениеПуснато на: Яну 04, 2017 10:48 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Темата е стара, но да не отварям същата нова... Колегата, който я е отворил, може да сподели вече натрупания опит с нас . Искам да намеря учител, който да помогне на приятелката ми да се научи. Понеже лично не познавам такъв, прегледах сайтовете на училищата, които провеждат индивидуални уроци на Витоша.

Някой има ли наблюдение върху сноуборд учителите от Витоша ски?

Ако има учители във форума, които биха отделили няколко часа през уикенда, ще е супер. Момичето си има екипировка, знае как да се изправи и да свлича на задния кант, но за сега толкова... Останалото трябва да се покаже от учител, за да стане максимално бързо и безболезнено. Трябва ни някой, който да се занимава с нея на Меча Поляна например. На Лалето да се спуска, мисля, че още е рано.

Тук или лично съобщение, няма значение...
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 04, 2017 19:45 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Преди години, когато започвах, ходих при Мачирски и останах доволен. Уроците са групови, но излиза евтино. Тогава нямах опит и малко случайно ги избрах, но после като се научих и се запознах с добри сноубордисти, се оказа, че са ме учили на правилни неща.

Дали са задържали нивото не знам.
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.