кръстни връзки проблем
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 30, 2014 18:38 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте приятели!!Преди време ги разтегнах и ми казаха ,че са хлабави . Някой може ли да даде съвет за тях да ги тренирам? На скоро нещо пак ги направих (не ги ударих) и взеха пак да болят Sad и то много направо ми блокира кракът ;( . Имам от един лекар тренировки ,но не вършат работа... дали тичането ще помогне или някакъв друг тип тренировки ???
tabla
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 30, 2014 18:47 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

тази тема дава много отговори, прочети пък дано помогне
http://www.befsa.com/forum/showthread.php?t=1353
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 30, 2014 19:52 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ееее, човек ти си целият в травми, краката как са?
Не е прищипано а е разтегнато, така ли?
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 30, 2014 20:12 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

На мен за всички болки ми помагат две неща: 1. тренировки с кинезитерапевт, 2. йога. Кинезитерапията излиза скъпичко, по 30-40 лв. на час е обикновено, но си струва.

И за двете (както и за всичко останало) е доста важно да си при кадърен специалист, иначе вредата може да е повече от ползата. Ако искаш, мога да дам разни препоръки.
Dimitar Mitov
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 01, 2014 13:24 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

За връзките мога да ти помогна, защото аз ги скъсах моите иииии.... Както и да е важното е да направиш много силни мускули на краката и по специално около коляното за да може напрежението върху връзките да е колкото се може по-малко. Иначе е прав колегата, който е казал че трябва да си намериш читав кинезитерапевт.
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 03, 2014 19:08 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Разбрах какво им е на връзките!! !! Искали сняг!!! Айде наздраве и стискайте палци другата седмица съм на лекар
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Октомври 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.