molitva za snqg
Иди на страница 1, 2  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ovchar
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 02, 2014 20:09 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Neka vseki otvori ritualna bira i da se pomolim da kapne snqg , che si ...... maikata -_-
bacekoko
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 03, 2014 9:01 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Направено!
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 03, 2014 10:13 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Братле не искам да те разочаровам ,но като гледам какво става в Щатите (и по мой наблюдения няколко сезона) щом там бетстват то тук сняг няма да видим Sad
bacekoko
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 03, 2014 11:24 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Копиленца
moridinbg
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 03, 2014 11:46 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Щатите са на 15000км от тук. На няма и 1500, то и 1000 няма Северна Италия, Южна Франция, само преди дни за 2-3 дена паднаха по 100-150-200см.
Motko
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 03, 2014 12:03 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

и 500 да са тука го ядем дебелия...
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 03, 2014 20:31 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

moridinbg написа:
Щатите са на 15000км от тук. На няма и 1500, то и 1000 няма Северна Италия, Южна Франция, само преди дни за 2-3 дена паднаха по 100-150-200см.
те още преди коледа бедстваха там ... сега гледах прогнозата средно 7-8 градуса ,а максимума 15 ! ЕВАЛА! Вадете банските и късите гащи.
moridinbg
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 04, 2014 4:11 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Я пак? Що за глупости? Щатите ще изпукат от студ в момента. Рекордно ниски температури из целия континент! И това придружено със силни снеговалежи. Само ме хвана яд като им гледам тъпата метеорологична обстановка....
http://www.cbsnews.com/news/us-ushers-in-2014-with-record-low-temps-snow/
(Температурите са във Фаренхайт)
bacekoko
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 04, 2014 9:02 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

djounsa говори споредм мен за температурите тук....не за там...оставете тия гадове да изпукат от студ хаха (сега ще дойдат фби да ме харестуват)
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 04, 2014 9:29 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

да за тук говоря иначе малко трудно да си искарам банският там Very Happy ,но пак не бих отказал да живея там
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 05, 2014 12:06 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Вече съм. изпил 2 каси с ритални бири. Плюс доста ритуална ракиа а резултат няма дайте да сменим ритуала,че вече не се издържа

Май най добре да правим ритуалите в Австрия
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 05, 2014 14:08 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

този сезон май ще се накараме в чужбина тук няма да ни завали
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 05, 2014 14:47 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

То кофтито е и че каране в чужбина не става да се организира две седмици предварително Sad Аз си бях планирал моето за март и сега за средата или края на януари не се намира нищо.
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 05, 2014 18:48 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

то и ние сме за средата на март ... дано до тогава ги затрупа Smile
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 06, 2014 17:21 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

http://vreme.to/pages/news/7781.html?backto=18
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница 1, 2  Следваща

Страница 1 от 2

Идете на:  
Ноември 2018
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.