Фейсмаски - хоуммейд
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 09, 2013 11:14 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здрасти на всички,

Предлагаме на фниманието на маняците Произведено в БГ фейсмаски/бандани
Понеже държим да са от хубави платове няма много избор засега, мостри могат да се видят тук:
http://danikane.snimka.bg/sports/gengsta-shit-feyismask.782392
Първите две маски бяха прототип (демек зле хаха). Следващите вече са с по-широк кант горе.
Продължаваме да търсим още яки платове с щампи, ама някой ако иска може и едноцветна маска да се направи.
Ориентировъчно мислим цената да е около 15 лева, +2 лв. примерно ако някой иска да му я импрегнираме.
На снимките се вижда, че няма отвори, работим по въпроса с отвор на устата или носа, иначе в повечето случаи много се запотяват цайсите ако се носят над маската. Така че след време ще качим и такива мостри да си преценяте кефи ли ви или не Smile

Ако има още новини/платове или съм объркал нещо ще пиша в темата.
Ако някой иска маска или просто да се информира - да ми пише на скайпа dindin.leketo примерно.

Поздрави и мноо мноо пудра тоя сезон!
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 10, 2013 0:42 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Може ли да стига до под носа? Или дори по-ниско?

На мен ми трябва най-вече за гърлото, само то ми премръзва - но за сметка на това премръзва доста. Напоследък карам с бандана и тя помага, без да ми става много горещо.

И не разбрах за щампите.. Има ли вариант да е с мой си дизайн? Много гъзарско би било.
z0z0
weekend rider

МнениеПуснато на: Дек 10, 2013 13:49 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравей,
За сега работя с готови платове, тези които са показани на снимките в линка. Това за собствените щампи е вариант, които също сме обмисляли и най-вероятно скоро ще имаме тази възможност. Относно фейсмаска, която да покрива само устата или врата, ще нахвърля няколко идеи и ще ти пиша и пратя снимки. Тъй като маските са ръчна изработка, за мен няма проблем да варирам в дизайна. Smile
Само да спомена, че досега показаните маски са само мостри, маските се шият по собствени мерки.

Много снежни дни от мен Smile
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 10, 2013 16:56 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ясно, мерси, пиши като има новини.
pipera
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 15, 2013 23:22 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Еее точно такава търся! тази първата(райдърс) е много яка! кажете как да си поръчам, какви мерки ви трябват? ии какви други щампи има-ориентировачно.. също така дали може да е зашита отзад и само да си я нахлузвам.. да не се лепи или връзва Sad
z0z0
weekend rider

МнениеПуснато на: Дек 16, 2013 10:48 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Хей,
Фейсмаските са зашити отзад, просто се нахлузват, затова ги изработвам с точни размери. Платовете са леко еластични, а щампите, с които работя в момента са тези показани на снимките. Работя по няколко нови модела, както и фейсмаските да се изработват със собствени щампи. Но като има нова информация ще пиша Smile
z0z0
weekend rider

МнениеПуснато на: Дек 16, 2013 10:50 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Забравих да кажа, че мерките, които ми трябват за изработката е обиколката на главата. но през носа и ушите. Smile Ако искаш пиши ми на лични Smile
NexTGeaR
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 16, 2013 13:05 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Готина идея!Аз искам една забрадка също,като има разнообразие от картинки Laughing
z0z0
weekend rider

МнениеПуснато на: Дек 16, 2013 20:07 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Oк, записвам и и забрадка към моделите Smile)
MitakaJ9
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 16, 2013 22:15 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз пък търся нещо такова - http://www.boardshop.bg/accessories/bandanas/scooby-necktube-orange.html ама само за врата защото имам бандана на airhole и съм много доволен ама не ми пази врата изцяло. Ако може да измислите нещо май ще се зарибя Smile
z0z0
weekend rider

МнениеПуснато на: Дек 17, 2013 9:00 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fallacy също искаше за врата и евентуално за устата, така че като направя прототипите, ще ги снимам и ще ги кача Smile
pipera
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 17, 2013 16:54 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

z0z0 пратил съм ти лс Smile
z0z0
weekend rider

МнениеПуснато на: Дек 18, 2013 8:19 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

pipera и аз ти пратих, но май не си го получил Smile
z0z0
weekend rider

МнениеПуснато на: Дек 18, 2013 16:02 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Явно ЛС не винаги са получени, а в профила не мога да си добавя контактите, затова ето скайп и е-мейл:
e-mail: zuzzka@abv.bg
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Ноември 2018
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.