FORUM,Foursquare,SpecialeBlend Май повече няма да ги има!!!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 20, 2013 11:00 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Че излизат нови технологии постоянно е истина както и че има сума ти фирми който предлагат достатъчно добро оборудване,но според мен FORUM
бяха повече.Някак си ми допадаха със стила си,сигурно са използвали през тези години и доста ноухау от Burton защото са и изключително качествени за цената си,която между другото поне според мен не беше от най-ниските,а и поради факта,че много рядко се задържаха масовите размери до промоциите и намаленията.Просто си спомням,че първата дъска която наистина съм искал много беше FORUM и предполагам,че и с много други е било така.
NexTGeaR
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 23, 2013 21:19 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fallacy написа:
Forum някакви анти-комърс ли са били? Smile

Иначе нито ГНУ съм карал, нито Либ, но като ги правят едни и същи хора в една и съща фабрика има ли наистина някаква значителна разлика?

Точно така!Спести ми аз да го обеснявам на децата лаици Laughing
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 24, 2013 12:56 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

NexTGeaR написа:
fallacy написа:

Иначе нито ГНУ съм карал, нито Либ, но като ги правят едни и същи хора в една и съща фабрика има ли наистина някаква значителна разлика?

Аз имам GNU и мога да кажа,че поне този който имам е страхотен,спрямо първият ми Oxigen който карах преди него.Затова казвам,че има много фирми който правят даже може би по-добри неща от FORUM но цялостното послание от SP Foursquare и FORUM беше много яко и свободолюбиво и някак те грабваше.
NexTGeaR
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 27, 2013 4:53 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

За пристрастените фенове на марката искам да ви успоя - Forum са живи в България има 22 дъски в boardshop Go for it Smile http://www.boardshop.bg/snowboard/boards.html?manufacturer=28
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 28, 2013 15:46 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

botio написа:
NexTGeaR написа:
fallacy написа:

Аз имам GNU и мога да кажа,че поне този който имам е страхотен,спрямо първият ми Oxigen който карах преди него.Затова казвам,че има много фирми който правят даже може би по-добри неща от FORUM но цялостното послание от SP Foursquare и FORUM беше много яко и свободолюбиво и някак те грабваше.

Едва ли някой ще спори по въпроса, че нещата на Mervin са качествени; въпросът - също както при Бъртън - е дали са надценени. Някой ден ако мога да сравня дъски на 10 различни марки ще ви уведомя какво мисля по въпроса Very Happy

Иначе цялото The Program послание си е яко, но като се вземе предвид, че Бъртън ги държат от десет години, някак се губи. Преди да фалират и Бъртън да ги купят сигурно е било по-различно.
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 05, 2014 15:53 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

не знам какво точно е мислел Jake Burton в началото когато е стартирала The program,но мисля че просто убиха FORUM от страх.Найстина Burton са най големия и комплексен производител на стоки за сноубординг но от няколкото години който се запалих по тоя спорт,много рядко ми се е случвало да отворя някой голям сайт за екипировка и там да няма Forum
и по мой наблюдения нещата на Forum изчезваха по бързо от тези на Burton
Също така не ми се вярва,че Burton безконтролно са наливали милиони който са се харчели от Forum без отчет и знание как.Просто сноуборд индустрията набра много голяма сила последните 5 години и предполагам,че
Forum вече са се оглеждали за своето,затова от Burton ги заклаха докато още имаха възможност.
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 05, 2014 17:52 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Форум няма как да са си "търсили своето", тъй като от десет години насам не са автономна компания, а просто собственост на Бъртън. Всичко, което Форум печелят, отива за Бъртън. Каква полза биха имали от това да затрият печеливша компания?

Рекламният бюджет на Форум идваше от Бъртън, затова и ги виждахме навсякъде. Бюджетът за най-добрите сноубордисти също, затова и имаха такъв популярен отбор.

И печалбите на ски и сноуборд индустрията намаляха драстично последните години покрай кризата, особено в Америка.

Между другото, говорих си лятото с един собственик на магазин за сноуборд от Америка, и неговото наблюдение беше, че макар зарибените сноубордисти много да са се кефели на Форум, основните продажби идвали от туристите, които карат пет дни в годината, и че в крайна сметка продажбите на Форум въобще не съответствали на целия хайп около марката. Това обаче може и да си е било само за неговия магазин; сигурно само Бъртън имат подробна статистика за това кой какво си е купувал от техните неща.
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 22, 2014 8:46 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

С тъга трябва да отбележим наближаването на втори сезон без FORUM Snowboards
WE LIVE
FORUM
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Страница 4 от 4

Идете на:  
Октомври 2017
  • пн.
  • вт.