FORUM,Foursquare,SpecialeBlend Май повече няма да ги има!!!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 08, 2013 14:40 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Явно няма вече връщане назад.
Ето какво е казал и основателя на FORUM Peter Line
http://business.transworld.net/113759/news/peter-line-on-forum-and-foursquares-demise/
Настина тъжно
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 08, 2013 15:58 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

да така е! тази новина излезна още началото на миналият сезон.трите бранда са собственост на бъртън още от 2004 поради причината глобалната криза.той купува мажоритарният дял акции на трите фирма.така става нож с две остриета,хем фирмите се развиват хем той решава кога да дръпне щепсела! и така миналата година той затвори фирмите и една от.причината,е че форум си правиха дъски,сб и 4скуеър си правеха дрехи и най-много наблягаха на филмите.не сте ли забелязали, че дъските са на ниво,но са по-евтини от други марки? това е, ззащото наблягаха да печелят пари от филми,а не от продажби.тези "дъски" излезнаха още на пролет,но нямаше никакво инфо за тях,докато не се разбра, че това са само прототипи как щяха да изглеждат дъските ако фирмата беше жива.мен ме учудва това, че патладжанът е дал цена и информация.началото на годината имаше само картинки.
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 08, 2013 17:03 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Не само е дл цени но явно има и налични броики
От както ги видях съм луднал, трябва да намеря начин как да си поръчам един нов Destroyer
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 08, 2013 18:52 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

http://www.blue-tomato.com/en-BG/product/Forum-Destroyer+156+2014-301055809-uni?back=O0UInA
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 09, 2013 9:40 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

хайде малко за феновете на марката https://vimeo.com/76360529 един човек, който ме кара да настръхвам само като му чета името
П.С. и един проект на Pat Moore https://vimeo.com/75791230 (поправих си линка)
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 09, 2013 14:52 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Дааааааа Nic Sauve и Pat Moore в новите им тимове.
Наистина лицето на всяка фирма са нейния тим,
Миналата година бях доста изненадан от отиването на John Jackson в Burton
защото отборът на Burton независимо,че е изграден от най-големите имена в сноуборда за мен е малко сухарски.А сега вече всичко е ясно.
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 09, 2013 15:42 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Jake Burton е институция в сноубординга и програмата по която е финансирал FORUM е с посланието да се запази същността на сноубординга
А оправданието за затварянето е икономическа криза.Чудно ми е тогава защо не е предложил тези фирми на пазара,сигурен съм,че доста големи корпорации биха ги взели дори не ски фирми,като гледам каква офанзива са спретнали NIKE и ADIDAS.
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 09, 2013 15:53 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

botio написа:
Jake Burton е институция в сноубординга и програмата по която е финансирал FORUM е с посланието да се запази същността на сноубординга
А оправданието за затварянето е икономическа криза.Чудно ми е тогава защо не е предложил тези фирми на пазара,сигурен съм,че доста големи корпорации биха ги взели дори не ски фирми,като гледам каква офанзива са спретнали NIKE и ADIDAS.

защото ако ги вземе някой му стават конкуренция!
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 09, 2013 16:05 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Е да но нали се прокламира загриженост за сноубординга а все пак Forum са написали доста от историята на този спорт.
Ovchar
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 09, 2013 17:44 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

причини пълен фарс , те може да кажат , че закриват форум , за да почнат да правят дъвки със същото име , но истината е , че бъртън не иска конкуренция , особено в цена / качество
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 09, 2013 21:10 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Загриженост от страна на Бъртън Smile

Иначе това, че дадена марка има добри сноубордисти в отбора и прави яки филми въобще не означава, че е печеливша. Напротив, парите, които се пръскат за маркетинг, може да водят до точно обратното.

Бъртън нямат причина да закрият собствената си марка, ако е печеливша. Дори и да е на загуба, пак им е изгодно, тъй като така покриват по-голяма част от пазара. Трябва да са били много на загуба, за да се откажат.
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 16, 2013 13:17 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Явно,че вече форум няма да съществуват,но ако сте им били фен към коя друга фирма имате симпатии?
Ако искате да споделите какво друго ви харесва от други фирми.
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 16, 2013 16:55 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

няма друга фирма!!! #weliveforum !!
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 16, 2013 18:13 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Rome

Малко са ми смешни понякога с лозунги от рода на "It was better when you hated us" and "Corrosion of the corporate" при положение, че дъските им ги пресоват в Тайван, но ме радват, че поне си вярват.
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 17, 2013 8:06 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

http://www.youtube.com/watch?v=DU4bOJyArkY

BATALEON От едно известно време ги бройкам и ми изглеждат много яки.
Правят ги в Австрия.
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Страница 2 от 4

Идете на:  
Октомври 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.