FORUM,Foursquare,SpecialeBlend Май повече няма да ги има!!!
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 19, 2013 10:28 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте на всички който харесват марките FORUM,Foursquare,SpecialeBlend пускам тази тема с голяма болка защото ми попадна една статия в която се казва че,от 2014 тези толкова любими мой фирми може и да не съществуват.
Това е въпросната статия:
http://www.angrysnowboarder.com/forum-four-square-and-special-blend-no-more/
Ако някой има някакво инфо по въпроса нека да пише.
От едно известно време сайтовете на тези фирми не работят.
mrd
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 19, 2013 11:04 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

това се знае от 1 година поне.
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 19, 2013 11:09 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Тя статията е от края на 2012 ама гледайте на сайта на Форум примерно кво дава:

Welcome to the future home of www.forumsnowboards.com

Smile
Ovchar
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 19, 2013 13:49 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

forum нали Burton ги купиха? Т.е пак ще си има Форум , но ще се правят от бъртън
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 19, 2013 14:32 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Били са купени от Бъртън през 2004 че да ги предпазят от големите акули (или поне така говорят) Smile Ся не се знае. Все едно, фирми бол
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 19, 2013 18:12 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Притеснителното е че,сезона наближава шсички фирми вече извадиха новите секири Laughing
А от Forum за сега нищо
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 20, 2013 4:20 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Форум тази година няма да имат дъски автомати,обувки.ако случайно попаднете на някакви модели, на които пише, че са от 2014 ,а същото време няма информация за тях то те са картинки на дъските, които трябваше да излезнат! Бъртън купи фирмите 2004 за да ги предпази от фалит,но в същото време ги.ддържеше като коз,който миналата година използва!със затварянето на фирмите и така конкуренцията е по-малко.по последни данни това което знам.е.че се водят някакви преговори форум от догодина пак да е на пазара.
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 20, 2013 4:20 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Форум тази година няма да имат дъски автомати,обувки.ако случайно попаднете на някакви модели, на които пише, че са от 2014 ,а същото време няма информация за тях то те са картинки на дъските, които трябваше да излезнат! Бъртън купи фирмите 2004 за да ги предпази от фалит,но в същото време ги.ддържеше като коз,който миналата година използва!със затварянето на фирмите и така конкуренцията е по-малко.по последни данни това което знам.е.че се водят някакви преговори форум от догодина пак да е на пазара.
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 20, 2013 8:29 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

И аз мисля че,до сега ако имаше добра развръзка щеше вече да са показали нови модели или поне сайта им да работеше.
Тъжна работа. Трябва да сложа скръбна лентичка на моя Destroyer.
bacekoko
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 20, 2013 8:58 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

И аз съм им фен...но ще видим какво ще стане догодина.
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 20, 2013 10:26 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

А и целият им тим вече е разпръснат по други фирми
Pat Moore-Volcom
Nik Sauve-Analog
Austen Sweeten-Analog
За другите не знам.
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 08, 2013 8:14 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Честита ви 2014
http://snowboardermbm.mpora.de/new-products/2014er-kollektion-von-forum-snowboards-aufgetaucht.html
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 08, 2013 9:39 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Да обаче в самата статия пише че това са неща които са подготвени преди година за снимки или някакви представяния и че,това най вероятно са последните изделия на пазара от тази фирма Crying or Very sad
Ovchar
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 08, 2013 11:59 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

е има ги , но са на бъртън Примерно панталоните са ми SB и на етикета си пише бъртън , друг е въпроса дали ще излизат нови модели със тези имена или ще са си само бъртън вече .. поне моята логика е нещо подобно
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 08, 2013 14:30 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Те са си Бъртън от десетина години. Моделите 2014-та са ги направили преди Бъртън да вземат решението да затворят Форум и сега ги пласират на европейския пазар. В Blue Tomato ги продават ако на някой му се дават пари.
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Страница 1 от 4

Идете на:  
Ноември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.