FORUM,Foursquare,SpecialeBlend Май повече няма да ги има!!!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 17, 2013 8:50 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fallacy написа:
Rome

Малко са ми смешни понякога с лозунги от рода на "It was better when you hated us" and "Corrosion of the corporate" при положение, че дъските им ги пресоват в Тайван, но ме радват, че поне си вярват.

ROME наистина са яки и напоследък ми правят впечатление с много добър тим.А в тим видеото на OAKLEY за TEAM SHOOT OUT на TWS,Stale Sandbek
показва як фън.
http://www.youtube.com/watch?v=zfd2Gx1pOWY
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 17, 2013 10:58 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз се кефя на Stepchild, Capita и Rope Smile
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 17, 2013 11:04 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

dindin написа:
Аз се кефя на Stepchild, Capita и Rope Smile

Еййй братята сърби от ROPE направо ме убиват,имат страшен сайт а гледах и един техен скейтфилм който беше супер.
А и Димитър Чокоев е в техния тим
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 17, 2013 11:34 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Rope sucks, Джими не
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Окт 18, 2013 10:02 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Сигурно заради бъдещата олимпиада в Сочи Nike и Adidas са пощурели.
Тимовете им са станали направо съзвездия от най-добрите сноупрота.
Може би затова отBurton решиха точно сега да теглят ножа на Forum
та да може колкото се може повече реклами на Burton да се виждат по райдерите.
NexTGeaR
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 14, 2013 20:49 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Тъжно за Форум наистина,но не мисля че ще липсват на райдинга по начин различен от чисто сантименталния.Тези 3 марки са изключително добри и едва ли имат намерение да спират скоро да ни радват - Lib Tech,Nitro,K2
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 15, 2013 10:20 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

искаш да кажеш ,че форум не са правили добри дъски ли ??? нещо не те разбрах Very Happy
NexTGeaR
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 16, 2013 13:02 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Не!Казах че има достатъчно брандове които правят също толкова добри дъски и да естествено,че Lib Tech и Burton имат по-висок клас и по-добри дъски от който и да е модел на Forum.За тебе твойта си е най-добрата в света разбирам те и аз бях така с мойта в началото Laughing
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 16, 2013 13:23 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Начи в момента има толкова много фирми, които правят дъски, че изборът е огромен, а и изскачат интересни технологии всяка година.
Докато не се пробва всичко не могат да се правят заключения
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 16, 2013 19:08 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

аз не казвам ,че моята е дъ бест ! просто качество - цена - здравина никой не може да им се опре ! либ , гну говорим за прекалено скъпи и комерсиални дъски. да те си имат тама вълшебството за лед , но пак е дъска ( смола,дърво и тн.) и цифрата и е в тавана.няма какво да спорим факт вече ги няма! но със сигурно няма да робувам на комерсиалните марки ,защото не дъската те прави карач!
bacekoko
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 16, 2013 20:45 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Абе така си е, ма с правилната дъска, нещата са малко по-различни.
Аз ще си кътам сега форумката, че са си кът вече
Либ не ме кефят, виж Гну са чук, но както вече се каза, празнината в пазарната ниша съм сигурен че ще се запълни от някоя нова марка, така че няма страшно, все ще се намира нещо прилично на нормална цена!
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 16, 2013 21:43 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Forum някакви анти-комърс ли са били? Smile

Иначе нито ГНУ съм карал, нито Либ, но като ги правят едни и същи хора в една и съща фабрика има ли наистина някаква значителна разлика?
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 17, 2013 4:53 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

не че са антикомерс,но виж нещата от друг ъгъл.повечето теми пуснати от начинаещи пишат"здравейте аз съм толкова висок,толкоз тежа колко дълга дъска да си взема? спрял съм се на лин или гну!"
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 17, 2013 9:07 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Еми банани, краставици, Art of Flight Very Happy
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 17, 2013 11:21 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Плод-зеленчук
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Страница 3 от 4

Идете на:  
Ноември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.