Писта на Рилските езера
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tabla
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 31, 2012 12:14 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

кое те кара да мислиш, че лифта е "един от най-старите в България"? Very Happy Офтопик, е за темата, но цялата история около този незаконен лифт, е дълга и интересна, а той е въведен в експлоатация на 4 април 2009 г.
fcuk
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 04, 2013 16:11 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Да кажем ,че имам познати, които работят на него и знам от къде е купен и колко км е навъртял и на колко годинки е Very Happy А ,то в България незаконно е почти всичко ,но да не захващаме пак тази тема Smile Дано само навали по-скоро и да се разцепваме горе !
tabla
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 04, 2013 19:57 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fcuk написа:
Да кажем ,че имам познати, които работят на него и знам от къде е купен и колко км е навъртял и на колко годинки е Very Happy А ,то в България незаконно е почти всичко ,но да не захващаме пак тази тема Smile Дано само навали по-скоро и да се разцепваме горе !

аха, схванах, какво визираш Very Happy , бтв, ако искаш ще ми е интересно да разкажеш повече за тази работа? може и на лични, без имена Wink
malic
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 07, 2013 22:08 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

За много години на всички. Искам да попитам за актуален номер на лифта защото с тези пудри които падат навън, все повече ми се ходи Smile

МнениеПуснато на: Яну 09, 2013 15:27 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

аз пък немога да намеря с кой да отида, иначе 100% там е зверско сега, ако някой се е запътил натам и има място или иска нещо заедно, че и аз съм изтръпнал Very Happy

а иначе е тук има инфо
http://www.rilskiezera.bg/?act=content&rec=6
mcvlad
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 12, 2013 14:48 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

дайте инфо как е положението има ли смисъл утре да ходя на към рилските???
wanton
progressive rider

МнениеПуснато на: Яну 12, 2013 23:06 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Днеска бяхме там, беше супер много пудра за разцепване и никакъв вятър Smile, но има какво още да се желае от към сняг, защото има непокрити камъни, и някои от бандата си направиха неприятни деруги. Иначе си изкарахме супер, утре сигурно ще е добре, но няма да има много за разцепване Smile според мен си заслужава... едно от любимите ми места за каране.... за цял ден нямаме 2 еднакви спускания... Smile

mcvlad
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 13, 2013 0:31 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

axaxaxa евала утре и ние сме там
moridinbg
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 13, 2013 17:12 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Цитат от друг форум:
Цитат:
Днес е паднала лавина в района на Рилски езера, има няколко повлечени и с травми. Слава Богу всички са живи, на мястото е пристигнало хели за да транспортира пострадалите. Подробности-по-късно.

Поне няма жертви. Това е добър повод да се напомни, че фрийрайда не е само "Пудра, копеле!" и да излезеш от пистата, ами си има своите правила за безопасност и неща, които трябва да се наблюдават. Тази година има редица обучения по темата - миналите две на БАССЕС - http://befsa.com/?q=node/view/17685 и предстоящите на Free Mountain Association - https://www.facebook.com/events/437589519641609/
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 28, 2013 11:44 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

хора интересува ме някой ходил ли е тея дни на там ??? пътят чист ли е ?
mcvlad
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 28, 2013 13:11 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

вчера бях там зверскo беше пътя също беше добре почистен но пудрата вече е мн разцепена имай го в предвид
thebrainless
progressive rider

МнениеПуснато на: Фев 15, 2013 15:21 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

някакви пресни впечатления?
NSSF
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 15, 2013 17:45 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Стари ,нови впечатленията все са хубави, въпроса е да няма вятър над 14 м/с , защото лифта спира . Smile
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 15, 2013 17:49 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

NSSF написа:
Стари ,нови впечатленията все са хубави, въпроса е да няма вятър над 14 м/с , защото лифта спира . Smile

Той и без тва е толкова бавен, че е почти спрял
NSSF
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 16, 2013 9:44 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

dindin написа:
NSSF написа:

Той и без тва е толкова бавен, че е почти спрял

Нямах това щастие да го пробвам Smile
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Страница 2 от 4

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.