Писта на Рилските езера
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tougherty
chicks' idol

МнениеПуснато на: Мар 02, 2012 15:59 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Някой карал ли е там? Интересува ме най-вече има ли седалков лифт или са само котви/панички? Достатъчно стръмно ли е или трябва да се бута? И по възможност как са цените?
moridinbg
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 02, 2012 16:13 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Седалка, качва за 20 минути.
Писта има, но няма да намериш означения за нея, защото се води противопожарна просека. Наклон си има, никъде не се бута. Има и ски път, при който има едно късо (~50м) избутване.
На края на лифта има и паница, която издърпва над улеите.
28лв целодневна, като включва и влек, 18лв само влек. Само лифт няма.
tougherty
chicks' idol

МнениеПуснато на: Мар 02, 2012 16:33 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Супер си, мерси много
mtrx
who's da man?

МнениеПуснато на: Апр 06, 2012 11:13 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Някой знае ли дали утре ще работят рилските езера за каране ?
Motko
who's da man?

МнениеПуснато на: Апр 06, 2012 12:01 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

При тях винаги е добре да се обадиш в деня.
Сутрин около 9ч.
0884163479 е номерът за инфо
mtrx
who's da man?

МнениеПуснато на: Апр 06, 2012 12:14 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Звъня но не вдигат.Казаха че лифта щял да работи но не знаели за паничката.Лошото е че пътуваме от далеч и не ни се бие напразно
wanton
progressive rider

МнениеПуснато на: Дек 22, 2012 10:11 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Работи ли вече лифта на рилски езера? Звънях ама неми вдигат нещо, някой с инфо за настоящия сезон?
wanton
progressive rider

МнениеПуснато на: Дек 22, 2012 21:39 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

никой ли нее карал там бе хора нищо ли не знаете за рилските езера става ли за каране има ли сняг?
Andy
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 22, 2012 21:57 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

wanton, естествено, че става за каране на рилските, що за въпрос Laughing Laughing
wanton
progressive rider

МнениеПуснато на: Дек 22, 2012 22:17 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

просто до сега не съм чул някой да е ходил този сезон, и за това питам, ако си ходил ще дадеш ли повече инфо, има ли достатъчно сняг, пудричка има ли тва онова

и питам защото звънях на касата и в хижата и никой неми вдигна
Andy
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 23, 2012 19:38 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз не съм ходилА, но мисля да мина оттам този сезон. Имам приятели, които караха там миналия сезон и страшно много им хареса. Е, те катериха тук там, не ползваха само лифт.
Sinnerman
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 23, 2012 20:57 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ako nqkoi otide tezi dni tam neka dade info za sluchvashtoto se tam,a i za hijarq.Syshtiq li e ot predi?
....a da i dali Kire e vse oshte na kiumuro
wanton
progressive rider

МнениеПуснато на: Дек 24, 2012 9:24 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Andy, аз съм ходил на рилски, просто този сезон още не съм, и никой нее споменавал, че е ходил там за това питах, конкретно за сега дали вече бачка пистата и дали има сняг и в гората такива неща, иначе много добре знам как е там, сигурно е мястото с най якия фриирайд в бг
if00
weekend rider

МнениеПуснато на: Дек 26, 2012 0:43 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

чакаме някой, който е карал тия дни да сподели как са условията, че на ония "курорти" с оръдията за сняг няма да им пълня джоба Smile
и едно въпросче: има ли полудневна карта там и какви парички е?
fcuk
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 30, 2012 13:18 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Пичове ,както знаете лифта на Езерата е един от най-старите в БГ и има ли вятър над 15км не го пускат , а и като сложиме времето 22мин. точно и силен вятър и до горе си опукал като куче Сега сериозно ,аз съм от Дупница и с мойте авери (повечето ги познавате) караме предимно горе ,но тази година още не сме се качвали ,защото просто условията не позволяват а и като не работят съоръженията и става невъзможно да се кара (освен да се катерите 3 ч. за едно пускане ) "Пистите" не се почистват толкова добре и сега ,когато няма много сняг ,вероятноста да си надерете дъската или да се поочупите е огромна ! Надявам се поне до средата на Януари да навали и да се пооправи малко времето ,за да се разбиваме горе. А мога да ви кажа ,че условията за малко по-екстремни хора ,обичащи адреналина са на лице горе. Сега за 31 ще се качват повечето ми аверчета на Скакавица и ще видим какво е положението ,а щом пуснат лифта ,ще се качим и ние да видим какво е положението и ще кача снимки. Само снЕг да има ,друго ще го оправим някак си Cool
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Страница 1 от 4

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.