Кирилица?
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
momchi
Whiteroom Crew

МнениеПуснато на: Фев 11, 2005 2:12 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ейо! По предложение на BuzzFuzz, призовавам всички да почнем да пишем повече на кирилица във форума!

МнениеПуснато на: Фев 11, 2005 2:18 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Йес, ай агри виз Бузфуз.

Последната промяна е направена от aski на Фев 15, 2005 14:25; мнението е било променяно общо 1 път
momchi
Whiteroom Crew

МнениеПуснато на: Фев 11, 2005 2:30 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ми ту! Олдоу ай ем ту лейзи сомтаймс, ама така наистина става малко по-разбираемо.....
... на който както му е удобно в крайна сметка.... ай донт майнд!

МнениеПуснато на: Фев 11, 2005 10:21 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

No fucking way, mah nigga!

listen to 300 bars
aski
Whiteroom Screw

МнениеПуснато на: Фев 11, 2005 12:55 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ole booze написа:
No fucking way, mah nigga!

На теб, като на човек с ограничени възможности, е позволено да пишеш и на латиница Laughing

МнениеПуснато на: Фев 11, 2005 12:58 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Йеа Дюдс, ит'с ауър ленгуидж, плийз юз ит уен ю кен. Ит'с дификълт то рийд крап лайк дис, изънт ит??? Соу клик БГ фонетик лейоут фром юоур таскбар некст тайм ю уант то поуст съмтинг плс. Laughing
RUSTY
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 11, 2005 13:59 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

za6to? Kvo zna4enie ima ?
Joko
Приятел на WHITEROOM.INFO

МнениеПуснато на: Фев 11, 2005 14:12 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

RUSTY написа:
za6to? Kvo zna4enie ima ?

Най-малкото защото на кирилица се пише по един начин, а с латински букви всеки си има собствени знаци, които използва... Освен това, аз напричмер пиша на български с латински букви само когато не мога да използвам нормална кирилица - в случая мога и затова я използвам Cool

МнениеПуснато на: Фев 11, 2005 19:36 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

аз съм мноу зле!..

МнениеПуснато на: Фев 11, 2005 23:27 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

аз предлагам във форума да пишем на Хинди, Еврит, Китаиски, Санкскрит,Старогръцки,може и на някои Саксонски диалект.нема да е зле!!!така всички ще се разбираме прекрасно и няма да има причина за спор
chicks' idol

МнениеПуснато на: Юни 14, 2005 14:28 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

na pulno sum suglasna s ogga taka vsi4ki 6te sa dovolni
hTr
booka!

МнениеПуснато на: Ное 21, 2005 18:49 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

а веее най добре си е на български ама мене mnoooo 4esto me murzi da smenqm ezikaaaaa Very Happy
Axelerer
who's da man?

МнениеПуснато на: Ное 21, 2005 19:42 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ок и аз почвам
johnny
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 02, 2005 12:24 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

по -добре е на кирилица...

МнениеПуснато на: Яну 12, 2006 11:09 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

И аз съм твърдо ЗА. Малко по-бавно се пише но се чете много по-бързо. А и и като пишете на шльокавица по-дълги постове понякога направо ги пропускам.
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Страница 1 от 5

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.
  • нд.
Легенда