Осогово
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
BaiStavri
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 08, 2011 20:07 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

И на мен ми се ходи, ако някои има места в повечко, бих се включил.
manana
chicks' idol

МнениеПуснато на: Мар 11, 2011 14:18 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Имаме две места за събота. Тръгването е към 9, но връщането е малко по-рано към 14-14:30. Желаещите - 0893615435, Ману
James
rocket scientist

МнениеПуснато на: Мар 17, 2011 11:56 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Последната промяна е направена от James на Мар 17, 2011 16:11; мнението е било променяно общо 1 път
bugimm
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 17, 2011 12:21 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

JAMES, тази събота и неделя ще става ли за каране? Като гледам на уеба, май е шит Crying or Very sad
До сега не съм ходил на осогово, а ми се иска, но ми трябва повечко инфо да не ми остане разходката от Стара Загора Laughing
James
rocket scientist

МнениеПуснато на: Мар 17, 2011 12:58 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Dammit! Не бях видял камерките...
seeker
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 05, 2012 16:12 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Някой утре с едно място само за отиване... Направо да ми звънне защото няма да седя на компютъра 0885958347
yazkata
booka!

МнениеПуснато на: Яну 06, 2012 11:26 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Някой ако има 1 място и нормално голям багажник (с байка съм) или външен заден/покривен багажник, нека сигнализира. байка се побира и в нормален багажник на кола, ако поне половината е празен, като отплата предлагам освен пътните разходи за 1 човек и почерпки с увеселителни субстанцииSmile тел за контанкт 0895 102 955

Молбата ми важи за този уикенд, както и за следващи уикенди - ако някой търси попълнение в превозното средство, съм потенциален желаещSmile
BaiStavri
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 24, 2012 21:45 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Имаме места в колата за Осогово утре, пишете ако ви се идва Wink
BaiStavri
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 29, 2013 17:45 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Работи ли парка ?
BaiStavri
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 30, 2013 18:55 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

BaiStavri написа:
Работи ли парка ?

Работи ! Smile
N1ks
progressive rider

МнениеПуснато на: Фев 19, 2013 17:28 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Сега Събота и Неделя ще може ли да се кара на Осогово?
alex4o
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 19, 2013 18:09 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

mislq che nqma kak s tova evropeisko na dali : )
filjo
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 19, 2013 18:24 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз съм от Кюстендил и на парка 100% няма да може да се кара, на другата писта може и да има шанс(ако работи евентуално влека), но на дали...въобще сигурно ще е мазаляк горе направо не ми се мисли как ще се качваме, къде ще се паркира и т.н.
alex4o
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 19, 2013 19:11 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Nqkoi shte hodi li ot sofiq kum osogovo subota da me vzeme Very Happy
filjo
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 20, 2013 1:10 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Има Хавтобус от Софето до Осо, само че трябва да се запишеш предварително до колкото разбрах
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Страница 5 от 6

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.