Осогово
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
The Whiteroom
WRC

МнениеПуснато на: Фев 04, 2010 21:47 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Осогово се намира на 15км от Кюстендил.Курорта разполага с две писти.Едното трасе е фън парк ,а другото е писта,която е пълна с фрирайд спотове! Двете трасета се обслужват от влекове тип котва и паничка. До курорта няма транспорт и за това пишете ако сте се запътили нататък и търсите или предлагате места! Актуална информация може да получите на фейсбук страницата или тел. за връзка +359 898 425 307, +359 889 346 498 . Eто тук може да получите актуална прогноза за времето.
liberty
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 04, 2010 21:49 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

еми.. аз май не бих отказала едно място за събота/неделя
seeker
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 05, 2010 7:34 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ако има някой за утре (събота) на там да ми пиче едно лично
accecss
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 05, 2010 20:15 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

The Whiteroom,имаш лично съобщение.
accecss
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 05, 2010 20:41 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Търся си човек с кола,за двама човека.Аз имам вила на 20 км от парка и може да спим там,има и ядене Smile.Ако някой е навитак да пише.
accecss
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 05, 2010 21:28 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аре бе хора,толко ли няма никой за натам Sad
accecss
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 05, 2010 23:12 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Евала!
Pueca
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 05, 2010 23:50 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

събирам пари за годишна винетка и тогаа ще ходя
liberty
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 06, 2010 0:03 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

колко пари е тя бе... дай ще купим една седмича.....
accecss
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 06, 2010 0:09 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

да,седмичната е 7 кинта.
Pueca
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 06, 2010 0:16 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

тая неделя ще се задоволя с некой скок на витоша Smile дано другата са направили некой по сериозен кикер на осогово за да си заслужи винетката
cetkata
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 06, 2010 12:57 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Търся 2 места за НЕДЕЛЯ 07.02.2010 !
James
rocket scientist

МнениеПуснато на: Фев 08, 2010 23:37 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Пичовии, не бележите присъствие много много, за оргнизиран транспорт питате, маршрутки чакате. Па като се появи тая тема почти никой не пише. Явно темата за сноу парк е само добър повод като се видят някой "бордисти" да попсуват малко как няма ли няма, и условия няма и сняг няма... Положеннието е такова, на Осогово може и през седмицата, условието е поне 10 човека и влека върти, и нощно има. Разтоянието е 100км, картата 12-15лв, Един ден каране излиза по-евтино от на всякъде другаде ако е пълна колата. За да го има тоз парк трябва да има кой да кара на него, или ви е се тая?
giorgio_cbr
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 09, 2010 0:41 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Човека ви предложи три места и си бичи сам, а вие цъкате у форума и пищите че немате кинти...

Джеймс като нема отзиви заеби ги, да се опраат.
Галя
chicks' idol

МнениеПуснато на: Фев 09, 2010 21:18 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Моля да се свържите с мен които знаете повече за Осогово, пътувате натам или искате да пътувате. Бих се радвала дори ако има начин още тази събота и неделя да си спретнем пътуване натам с приятелчета. А ако някой знае и възможности за спане в региона също ще е супер. Ето ми телефона 0886 10 29 59, и скайп: pokahi, имейл: galiataneva@gmail.com
Предварително ви благодаря!
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Страница 1 от 6

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.