Българският отбор на Nitro в Силверта - Джими
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    WHITEROOM.bg Форуми -> WR.TV
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
The Whiteroom
WRC

МнениеПуснато на: Май 13, 2010 18:14 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

http://www.whiteroom.info/tv.php
Екшън от Nitro парка Силверта...
You can't keep Jimmy down! След голяма част от сезона прекарана на патерици, Джими е вече като нов...
nazgull
who's da man?

МнениеПуснато на: Май 14, 2010 2:00 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Не съм навътре в сцената и не познавам лично карачите, но Джими някак си винаги ме е мотивирал супер много. Само респект за истинските карачи като него, които вместо да джафкат насам натам си правят кефа и прогресират едновременно.
mittak
who's da man?

МнениеПуснато на: Май 20, 2010 19:38 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Музичката, на кой е че не се сещам нещо?
Благодаря предварително Smile
Vas
who's da man?

МнениеПуснато на: Май 21, 2010 10:57 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Deekline and wizard - bounce and rebound
risto
Kungfu Style!

МнениеПуснато на: Май 22, 2010 12:03 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Vas написа:
Deekline and wizard - bounce and rebound

vas brat ti ubivahs evala! az se schupih da q tursiq Smile

МнениеПуснато на: Май 26, 2010 10:08 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Благодаря Smile
slon4o
who's da man?

МнениеПуснато на: Май 29, 2010 18:19 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Не съм в България, но на компа имам флаш. Всичко в сайта освен WRtv ми се отваря. Ще съм благодарен ако до 30 мин (шото след това пътувам) ми кажете, какво да си изтегля за да гледам клипове? - отварям ТВ и ми стои бял екран. 10Х предварително.
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> WR.TV

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

Страница 1 от 1

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.
  • нд.
Легенда