StepChild Saturday
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    WHITEROOM.bg Форуми -> WR.TV
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
risto
Kungfu Style!

МнениеПуснато на: Мар 03, 2010 19:24 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Видео от миналта събота!

МнениеПуснато на: Мар 03, 2010 19:33 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Винаги съм се възхищавал на музикалното оформление Ристо! Rock ya

NOBODY'S CHILD във версията на Hank Snow?
risto
Kungfu Style!

МнениеПуснато на: Мар 03, 2010 19:39 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

tabla написа:
Винаги съм се възхищавал на музикалното оформление Ристо! Rock ya

NOBODY'S CHILD във версията на Hank Snow?

хахах еми супер си е песента..връзва се Smile

МнениеПуснато на: Мар 03, 2010 20:14 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

перфектна е

http://www.youtube.com/watch?v=tem6B1zWWW8
rtrd
Whatroom Crew

МнениеПуснато на: Мар 04, 2010 0:39 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

поздравления за stepchild за избор на най патриотично мото навръх националния празникk!
evalamashalabravorespect!
иначе от малко кънтри....
бате ония ше ме убие за тва стъкло...ше зема имигрирам овреме.
бг съкс ли бе.. направо съм покъртен до дъното на родолюбната ми душа. направо страхотно!

МнениеПуснато на: Мар 04, 2010 8:17 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

без излишни емоции, пазете ЦНС. Събитието и 3ти март нямат много общо май май Very Happy Много патриоти в тоз форум, вай вай вай...
giorgio_cbr
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 04, 2010 9:08 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

rtrd написа:
поздравления за stepchild за избор на най патриотично мото навръх националния празникk!
бг съкс ли бе.. направо съм покъртен до дъното на родолюбната ми душа. направо страхотно!

Събитието беше на 27-ми февруари, логото е правено преди 4 месеца по съвсем друг повод, а колкото до идеята - както е казал поета: "Обичам родината, мразя държавата".

Не търси под вола теле, идеята е съвсем друга. Ако си се почувсвал засегнат - извинявай.
soloboard
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 04, 2010 16:14 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

giorgio_cbr написа:
rtrd написа:

Събитието беше на 27-ми февруари, логото е правено преди 4 месеца по съвсем друг повод, а колкото до идеята - както е казал поета: "Обичам родината, мразя държавата".

Не търси под вола теле, идеята е съвсем друга. Ако си се почувсвал засегнат - извинявай.

а, идеята е доста тъпа всъшност Exclamation
giorgio_cbr
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 04, 2010 17:48 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Всеки има право на мнение, темата "sucks" е просто част от имиджа.

Пак казвам - не търсете под вола теле.
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> WR.TV

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения

Страница 1 от 1

Идете на:  
Октомври 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.
  • нд.
Легенда