Skullcandy Headphones мнения.
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk
Предишната тема :: Следващата тема  

Skullcandy Yes or No?
Yes
65%
 65%  [ 44 ]
NO (Crap)
34%
 34%  [ 23 ]
Общо гласове : 67

Автор Съобщение
krizbeto
weekend rider

МнениеПуснато на: Яну 10, 2010 22:34 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Искам да си купя слушалки Skullcandy Lowrider. Искам да питам дали ншкой от вас е имал такива или друг модел от същата марка. Доволни ли сте от звука, ок ли са като качество (на някой прецаквали ли са се и какъв е бил проблема ???)
RecconecT
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 10, 2010 23:19 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Имам Skullcandy Icon и съм много доволен от звука. Имам ги от около 3 седмици и нямам никакви проблеми за сега Smile За мен са стабилни доста! Мойто мнение е, че няма да сгрешиш ако си вземеш

МнениеПуснато на: Яну 11, 2010 1:21 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

имам scull candy друг модел и са най-добрите слушалки които съм имал някога,мощни са и с усилени кабели от поне година ги имам и не са се прекъснали + че имат гаранция и ако има проблем с тях ти ги сменят но пак казвам проблеми няма страшни са който си вземе няма да сбъркаSmile)))

МнениеПуснато на: Яну 11, 2010 10:43 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

На Скулкенди проблема им е в жаковете.Махаш оригиналния жак,купуваш друг,който да е гумиран и подсилен,слагаш го и няма да имаш никакви проблеми.Поне Icon модела става практически безсмъртен след тва. Smile
malic
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 11, 2010 10:58 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

и аз съм с икон вече над година. ползвам ги за каране, пред компа, по улиците и не са мръднали. да чукам на дърво нямам проблем и с жака както доста хора се оплакват. Според мен ако си вземеш някой модел от серията няма да сгрешиш, определено си заслужава

МнениеПуснато на: Яну 11, 2010 14:21 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

hoolifan написа:
имам scull candy друг модел и са най-добрите слушалки които съм имал някога,мощни са и с усилени кабели от поне година ги имам и не са се прекъснали + че имат гаранция и ако има проблем с тях ти ги сменят но пак казвам проблеми няма страшни са който си вземе няма да сбъркаSmile)))

от къде си ги взе и колко време е гаранцията Confused
liberty
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 11, 2010 14:39 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз имам айкон и едни тапички си взех това лято. Звукът е добър, но наистина се прецакват. Хубавото е че ти ги сненят ако пазиш касовата бележка (гаранцията е една година, ако не бъркам) За жалост аз едната касова бележка не я пазя (за айкона) и сега работи само едната... мисля, че наистина е от жака... ама не съм се занимавала даго сменям. Тапичките и те спряха да работят, но тяхната бележка я пазя.
Катоцяло си заслужават... прецакват се (но мисля че номера с смяната на жака ще подейства) но пък ти ги и сменят...
Gofko
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 11, 2010 17:30 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

аз имам икон този схарения със жълтото и кабела им е освен че по дебел а ми и подсилен с някви нишки отгоре и излгежда като важенце на няколко пъти штях да ги скъсам ама добре че са с здрав кабел иначе жака нямам проблем от месец карам скате с тях падали са ставали са мокрени са нищо им няма много хора обаче много хора предпочитат акг и само се ебават с скълканди ама Скълканди рулллллллллллззз Weedman
TheGoat
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 11, 2010 17:50 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

след около един час сум на път и аз да си взема lowrider!
Pueca
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 11, 2010 19:11 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

от корпорайд или от саботаж е по оферта? къде гаранцията е най дълга?
liberty
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 11, 2010 19:20 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

незнам.. ма би трябвало да е еднакво...
Gofko
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 11, 2010 20:28 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

аз като си ги зимах ги зех от съботаж и ми казаха пази касовата бележка имасх 2 години гаранция с нея а ако не си пазите касовата бележка в саита на скълканди има продукт регистер http://www.skullcandy.com/register-product.html енджой Smile Weedman
boceto
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 11, 2010 21:01 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

аз имам скълкенди скълкръшар и съм мн доволен използвах ги доста над година и работеха идеално но за жалост се излъгах и разреших на майка ми да ги използва... и вече не работят свиреха мн яко те са с усилвател и сиг пак ще си взема такива
krizbeto
weekend rider

МнениеПуснато на: Яну 11, 2010 22:16 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

като чета мненишта си направих извода, че бачкат за година и после .... (нови или смяна).
liberty
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 11, 2010 22:23 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

общо взето ...
+ са модерни Very Happy хахаххахахахххаха
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Страница 1 от 3

Идете на:  
Октомври 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.