Нов сноуборд GNU
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ZigiZigi
weekend rider

МнениеПуснато на: Яну 11, 2020 11:23 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте, какво ви е мнението за GNU Money c2e 152 см. 2018-2019? Попаднах на обява за нова дъска и не знам дали е подходяща за мен. Висок съм 175см. и тежа 73кг. Мисля че все още съм начинаещ, или в малко по добро ниво. От 3 години карам стар head 4d 158см изглежда ми като Рокер. и ми е доста труден контрола, въртя се като пумпал, иначе прощава. За тези 3 години мисля че не напредвам и съм решил да сменя борда, освен това е доста стар и амортизиеан, помпите на автоматите са зле.... абе трябва ми нов 😀
Какво мислите за това Gnu money? Момчето предлага и нови автомати дрейк кинг към него.
mi6taka
progressive rider

МнениеПуснато на: Яну 14, 2020 22:34 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Със сигурност гну-то ще ти хареса но според мен ще ти е малко къса предвид килограмите ти. Шом преди си карал по-голяма няма смисъл надолу да слизаш. Така ще си още по нестабилен. Съветтвам те най-вече да си тренираш техниката на каране повече и ще караш добре със всяка дъска. Дори няма лошо да вземеш някой урок за изчистване на грешки или съвет от приятели. Горната граница на дъската е дават 85 кг тук https://www.evo.com/outlet/snowboards/gnu-money-c2e-snowboard-2019 обаче смятам че си поне за 155.
Иначе ако я вземеш ще намерииш разлика със сигурност. Във фейса има много обяви и разглеждай там.
Гледай да караш повече и това е истината.
alexandarpb
chicks' idol

МнениеПуснато на: Яну 18, 2020 14:00 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

mi6taka написа:
Със сигурност гну-то ще ти хареса но според мен ще ти е малко къса предвид килограмите ти. Шом преди си карал по-голяма няма смисъл надолу да слизаш. Така ще си още по нестабилен. Съветтвам те най-вече да си тренираш техниката на каране повече и ще караш добре със всяка дъска. Дори няма лошо да вземеш някой урок за изчистване на грешки или съвет от приятели. Горната граница на дъската е дават 85 кг тук https://www.evo.com/outlet/snowboards/gnu-money-c2e-snowboard-2019 обаче смятам че си поне за 155.
Иначе ако я вземеш ще намерииш разлика със сигурност. Във фейса има много обяви и разглеждай там.
Гледай да караш повече и това е истината.

Извинявай, защо да не е нужно да намаля дължината на дъската?
Не казвам, че разбирам, но дъските са произведени според килограми от-до, той е 73 килограма, с дъска 158, каквато е сегашната му, опеределено му е много по- трудна за контрол.
Аз съм 83 варирам до 90 и бях последно с дъски 160, смених на 157 и се преродих.
155 няма ли да му бъде много голяма?
- Не се опитвам да се изкажа негаивно за мнението ти, наистина задавам по- скоро въпрос. Smile
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Февруари 2020
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.