Хостинг в България?
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Buy
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ivakaa22
booka!

МнениеПуснато на: Дек 18, 2019 8:05 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте! Досега работих с една румънска хостинг фирма, но от новата година ще спира да хоства сайтове в други държави, и аз не знам защо. Можете ли да ми препоръчате добра българска фирма?
mi6o6amaraa
booka!

МнениеПуснато на: Дек 18, 2019 20:09 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравей! От българските фирми съм работил само със суперхостинг, но смея да кажа че са без грешка! За половин година работа вече нито един път не съм имал проблем с тях! А и ако използваш промо код galinov007 ще си осигуриш 10 процента отстъпка от цената Smile
Ivakaa22
booka!

МнениеПуснато на: Дек 20, 2019 7:46 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мерсиии Smile Аве, аз някакъв друг код намерих в нета и го използвах, и ми даде пак намеляние Smile Ето го и него: baltled10 Ако титрябва, използвай го Smile
filjo
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 21, 2019 15:02 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Тва е форум за зимни спортове, не за работа!
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Buy

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Февруари 2020
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.