Snowboard Boots...отново
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mtrx
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 07, 2019 11:48 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Оп.
След като ThirtyTwo-то ми изкара 4-5 сезона вчера установих че част от обувката се е разпаднала. Това ще им е трето шиене , но като цяло сдават багажа.

Сега съм пред дилема - Отново 32 или друга. Текущата TLS система не беше лоша , но не беше и добра.
За размера който нося (4Cool в БГ има само Lashed , което по спомен от преди никак не ми харесваше за затягане.

Някой да има идея за обувка с нормални размери която да е различна от ThirtyTwo.

Имал съм Nitro(не бях доволен, но не бях и разочарован) , Росиньол (не бях доволен) , 32 - що годе доволен.

Това което ме притеснява е че не ми се връща отново към Lashed системата, но пък с друга система просто нямат ...или поне не и тук.
При все че текущият ми размер обувки го изпичахме за да стане по-голям , силно ме съмнява да си намеря лесно обувки.

Та идея ?
filjo
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 10, 2019 19:08 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Като цяло и аз съм за нови обувки, но май настоящите ми ще изкарат сезона някакси, та идеята е за другия сезон да купувам. Но искам да споделя мнение, сега съм с Northwave Decade незнам кой сезон точно, но вече са стари и тяхната speed lace система е доста удобна. До колкото знам и други фирми имат подобна система и май е удачен вариант, тъй като ако се скъса е лесна за подмяна, а и е доста практичка за използване като цяло. Иначе гледах 32, но с връзки не ми се занимава, а боата не ме кефи особено, също така Deeluxe напоследък ги хвалят, но нямам опит с тях.
Незнам към какво да те ориентирам, но Northwave мисля че е добър избор, иначе следя темата !
Успех с тоя казус Very Happy
mtrx
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 18, 2019 14:21 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

За съжаление Northwave обувките нямат 32.5 размер и са до около 45-ти номер. За сега не съм открил други освен Nitro които са майка си и баща си
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Февруари 2019
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.