Избор на автомати
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
petart3
progressive rider

МнениеПуснато на: Фев 17, 2018 19:25 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте, колеги
Предложете автомати в ценовия клас 250-300лв. Карам почти изцяло по писти като започвам да навлизам в парка и извън пистата. За сега съм се спрял на Drake Fifty и Union Force(втора употреба). Давайте и други предложения.
tribalz
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 18, 2018 14:41 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз карам Форс навсякъде. За мен са перфектни.
mtrx
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 26, 2018 10:24 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

tribalz написа:
Аз карам Форс навсякъде. За мен са перфектни.

Аз карам Union Force от 3-4 години.
ОБщо взето автомата не е кой знае какво . Кофти сглобка, винтчетата падат, страповете се късат. Моя прилича буквалнона гъз.

Предният страп е мега неудобен в стравнение с Бъртън Картел например. Общо взето за мен Union Force е прехвален.
Брат ми има Union Carbon и е пълен шит и той . При него се разбиха местата за закващане на highback-а .

Ако искаш да набиваш 300лв за автомат по скоро помисли за нещо друго освен за Union. В краен случай можеш да си вземеш от FreshFarm.it нов , но за мен е супер неудобен.

Навсичкото отгоре обувката ми опира на едно от местата и ми притиска крака.

Имах Дрек Czar (или там каквото беше) . Също е пълен боклук. Задната пета е захваната с квадратни болтчета , в квадратни дупки на алуминия. След 3 години каране дупките станаха почти кръгли и петата почна да се мести нагоре и надолу. Естествено при разбит алуминии ремонт няма освен нова пета.

Дрейк фифти е новият Czar. Кой е по-кофти автомат от двата ми е трудно да преценя , но по-удобен ми беше дрейка докато не се скапа.
Колкото и да съм против Бъртън, май по-добър автомат няма
j03j03
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 02, 2018 21:11 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Подкрепям напълно написаното от mtrx
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на: