Ремонт на 32 обувки в София къде - Fast track laces
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mtrx
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 22, 2018 10:21 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Прецака ми се мега бързата система за затягане
Вътре има някакви водачи които са се скъсали най вероятно.

Някой да знае обущар в София който ремонтира СНБ обувки?
Питал съм вече в Кондрабанда ако някой пита

Последната промяна е направена от mtrx на Фев 15, 2018 11:23; мнението е било променяно общо 1 път
mtrx
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 15, 2018 11:22 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ок.
Да ъпдейтна темата за всички които ще минат по моя път.

Първо - 32 и техния съпорт са мега зле- интернационалния
Резервни връзки в София - забравете.

Така. Намерих обущар до вкъщи (редута) - Теодор - 087 843 1611
Единственият който е навит .

Проблемът! - > Прецакани тръбички(водачи) за връзките на обувките в следствия на стягане. Решението беше търсене на нови тръбички
Естествено добре че имам глава на раменете така че веднага се заех

32 - много зле. Дори не ми отговориха.
Остана да помисля какво може да замести.

Бях се сетил че някъде покрай другото ми хоби съм виждал подобни тръбички. Мина време докато се сетя че са за въздух

От тук си взимате тръбички с размера който ви трябва (аз взех 4 размера) https://varum.bg/category/146/f4.html (общо взето това важи за всички видове обувки с тая или подобна система кяото е с водачи)

За връзките - отивате при батко Дойчин в Трю райдърс и си купувате връзки за Northware .
Връщате се и си получавате обувката здрава и готова за употреба.
Nikolay
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 22, 2018 20:36 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Относто съпорта на Thirtytwo съм много доволен. Пратиха ми връзки без пари с инструкциите как да навържа fast track. Не знам защо се е получило така при вас.
mtrx
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 26, 2018 11:16 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Nikolay написа:
Относто съпорта на Thirtytwo съм много доволен. Пратиха ми връзки без пари с инструкциите как да навържа fast track. Не знам защо се е получило така при вас.

Самият факт че в БГ не можеш да намериш връзки защото Контрабанда не внасят резервни части , може да говори само едно за съпорта.

Отделно при запитване към International support-а , няма отговор. Аз не съм поръчвал връзки защото нямам технологичното време да чакам 2 седмици докато дойдат.
Обувките не са лоши , но определено не бих казал че в ценовият си диапазон са най-добрите. Просто при 48-ми размер хубави обувки в БГ трудно се намират Wink

п.п Fast track системата мога да кажа че е леко недомислена . Очевидно ако си 35кила и не натоварваш обувката няма никакъв проблем , но при сериозно натоварване нещата не седят така. За протокола предишното ми Нитро не приличаше наобувка. Просто карането си казва думата Wink
Nikolay
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 26, 2018 11:28 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Може би си прав от гледна точка клиент в България. Аз обаче бях в Полша, отговориха веднага от Холандия и получих връзките за 3 дни. Това че представителите в България не се занимават с ремонт е за България. Полша е 39 млн. и отношението към клиента е друго. Лично аз не харесвам фаст трак обувките на Thirtytwo.

Моите обувки дори не бяха купени от официален представител а от eBay. Може би разликата идва от пазара и потенциала му, което не е в полза на Thirtytwo.

За сметка на това имах грандиозен проблем със съпорта на Now bindings, за едната шайба на болтовете за монтаж. Бях я изгубил и се обърнах към тях. Препратиха ме към представителя за България който орева всичко че губил пари щото хората ходели, мерели от него и пазарували от eBay. Това за една шайба. След доста гневни емайли реши че ще помогне. Но аз я намерих и се отказах. Оттогава не пазарувам нищо от България и от българските представители. Има читави от тях, не помагам на българския бизнес така, но ми спестява надценките и нервите. Никой в Англия никога не ме е питал откъде съм купил нещо. Има проблем, решават го. Тук в България започват с това от къде ги купи?
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Май 2018
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.