Яке за сноуборд - от къде е най-изгодно?
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vale70
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 27, 2017 13:44 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте,

Понеже рядко си купувам екипировка бих се радвал ако някой сподели от личен опит от къде е най-оферта да си купим яке за сноуборд (не е задължително да е онлайн, но имам предчувствие, че е по-добре?). Някакви съвети и мнения да споделите, да препоръчате сайтове и съответно ако е обвързано с някаква по-завъртяна доставка да споделите как става номера.

Наистина до сега не съм пазарувал екипировка онлайн пък ми се струва, че магазините тук в БГ много дерат?

Ще се радвам ако се включи някой педант(ако има такъв) по темата, който е проучил нещата на макс и може да ни светне за някакви тънкости и интересни работи в тоя пазар.

Много, много се извинявам ако има вече такава тема и благодаря предварително за изчерпателните отговори!!!

Поздрави! Wink
Shifter
weekend rider

МнениеПуснато на: Окт 02, 2017 19:58 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Няма някакъв универсален отговор на твоя въпрос. По мои наблюдения нещата стават с много обикаляне по магазините и бразуване по чуждите и нашите сайтове. И ако изпадне нещо, което да ти хареса, да ти става и да ти е в бюджета - скачаш и така. В София има 7-8 магазина, като повечето още не са изкарали зимната стока, а новите колекции обикновено излизат най-рано края на Октомври. От чужбинско мога да ти препоръчам [urlhttps://www.absolute-snow.co.uk/[/url]. Има доста миналогодишни неща с намаления и при доставка с габко цифрите горе-долу излизат колкото намаленията в БГ, само дето има по-голямо разнообразие на номерация и модели.
ianko8892
who's da man?

МнениеПуснато на: Ное 17, 2017 16:16 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ами ето ти един евтин вариант някой са с дефекти, но са по изгодни от колкото от магазина https://bezkopche.bg/zimni-sportove/mazhe-z
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.