Проблем с помпите на автоматите
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nrjize
weekend rider

МнениеПуснато на: Фев 21, 2017 10:27 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте колеги,
Имам нужда от съвет. Снощи ми се случи да се кача на Витоша и горе да установя, че имам проблем с помпичките на автоматие. Контрата която задържа помпите към пластмасата на страповете просто не работише - не захващаше при закопчаване и автоматите не задържаша страпа. Мъчих се над 30 мин. и се наложи да сляза с лифта надолу за да не се претрепя някъде. Оказа се че просто е замръзнала - при предното ми каране е останало много вода и е замръзнала самата помпа. За съжаляние това го останових на топло у нас, а горе бях убеден че нещо се е счупило, зашото помпите стояха в някакво неестествено положение и самото влизане на пластамасата в помпата беше ненормално. Някой имал ли е подобен проблем и ако да как го е решил - не искам пак да си платя карта и да не мога да карам изобщо, а след дълго ровене не открих някой да е имал такъв проблем. Ако ще помогне автоматите са Бъртан Картел. Благодаря за отговора!
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 21, 2017 15:05 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

В магазините за авто аксесоари има силиконови спрейове за гумените уплътнения на вратите на автомобилите против замръзване, пръскаш хубаво вътре в машинката и няма да имаш проблеми. Не използвай WD и други такива, че може да прецакаш нещата. Другото което може да ползваш е технически вазелин от железарийте и електроматериалите, когато малко поръждясат и почнат да заяждат и скърцат.
geniya
booka!

МнениеПуснато на: Фев 22, 2017 15:43 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Както написа botio със същия силиконов спрей /сив флакон/ за уплътнения си пръскам и дъската отгоре и се натрупва много малко сняг, или никакъв и много лесно пада.
tribalz
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 10, 2017 22:26 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Какви са тез помпи, които замръзват? След каране, дъската навън ли я оставяш?
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Октомври 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.