Едно питане.... и Честита Коледа :)
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
indianeca
weekend rider

МнениеПуснато на: Дек 25, 2016 11:53 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Честита Коледа на всички, нови бордове, ски и кой каквото си пожелае Smile и със здраве да си ги ползва!
Аз обаче си оставам с моята стара дъска все още с разлепен ламинат на един от върховете. И в този ред на мисли искам да попитам дали мога да го залепа с поксипол или ми трябва нещо по-различно? Иначе как да го направя знам....
Благодаря на отзовалите се!
bacekoko
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 27, 2016 11:32 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Не се прави с поксипол, а с епокси - демек с епоксидна смола, принципа е същия.
indianeca
weekend rider

МнениеПуснато на: Дек 27, 2016 20:27 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Еми, чаках чаках някой да отговори и днес по обяд го залепих точно с поксипол. Поксипол-а си е епоксидна смола. Утре ще кажа как е станало...
bacekoko
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 27, 2016 20:35 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

То за ставане ще стане и с поксипол....по-добре да е залепено с нещо, отколкото без ич Smile
Инак поксипола е тип мултиметал, различно е от епоксидните лепила, има по-малка якост, по-малка устойчивост на температурни разлики, по-слаба елстичност.
indianeca
weekend rider

МнениеПуснато на: Дек 27, 2016 20:49 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ами следващия път ще е с епоксидна смола Wink, дано пък да си държи. А като епоксидна смола, каква фирма да търся и в какво съотношение?
Данке за отговора Wink
bacekoko
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 27, 2016 23:28 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ами видове много, отиваш в близката железария и си взимаш подходящото като количество двукомпонентно епоксидно лепилце.
Примерно:
http://www.home-max.bg/moment-2k-epoksidno-lepilo-6ml/

Има на Акфикс, Бизон, и т.н. всякакви марки и видове. Има и едни по-еластични, но и универсално ще ти е добре.
indianeca
weekend rider

МнениеПуснато на: Дек 28, 2016 11:06 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Точно за това лепило се колебах, седях пред него и се чудих ли чудих...
Нищо другия път вече ще знам Wink. Благодаря ти брат, жив и здрав да си!
Весело каране този сезон
indianeca
weekend rider

МнениеПуснато на: Дек 28, 2016 15:10 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Със поксипола е станало страшен гипс. Все едно никога не е лепено, като фабрично си стана. Дано да държи....
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Snowboard talk

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Октомври 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.