Доктор за колена?
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ro-tex
weekend rider

МнениеПуснато на: Фев 25, 2016 18:31 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте! Някой може ли да препоръча доктор за колена? Би било добре да мога да го посетя скоро - няколкото, с които се свързах, ми предложиха да си запиша час за средата на март, което не е идеален вариант.
redbul
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 25, 2016 19:46 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Препоръчвам ти д-р Хубенов

https://www.docplanner.bg/dinko-lyubenov-hubenov/ortoped/sofiya

МнениеПуснато на: Фев 29, 2016 18:15 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз се тунинговах при Симитчиев! Предложиха ми и Петров ( за Пловдив). Мнениата на масата народ с хиксове и минуси на колената (които познавам) бих казал ,че мога да ги сложа на кантара и двамата и да кажа ,че са еднакво добри, а и все пак те са приятели и са бачкали заедно. За другият, който ми казаха е Тони Коляното в София , но там само на частно !!!! И да при истинските доктори наистина се чака със седмици !
snable
Whiteroom Crew

МнениеПуснато на: Мар 09, 2016 10:07 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Костадин Ганчев и д-р Илиева - 088 2413719/0888269383.
За София

Аз съм с износване на хрущялите, но съм се възстановил на 100% при тях. А преди това съм си вадил капачката 2-3 пъти.
Физиотерапията и кинезитарапията много помагат.
В момента клякам с тежка щанга без проблем, преди не можех да си го помисля!

МнениеПуснато на: Мар 10, 2016 11:47 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Пробвах при Хубенов, но трябваше да чакам със седмици (което се очаква, да). Жена ми, обаче, е прясно оперирана от Хайвазов, та успях покрай нея да мина на преглед при него. Много готин тип. Още по-готиното е, че не ми каза да не карам, така че тоя уикенд ще се търкаляме! Very Happy

Благодаря за препоръките!
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Мар 10, 2016 16:22 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Познавам доста хора със зле колена и не им пречи това дали могат или не могат да карат , просто са ограничени в движенията си от болка и скованост. Аз карах 2 години с разцепен и накъсан минискус и разтегната кръсна връзка. Всичкият филм го направих малко преди пика на лятото и възстанових доста добре бих казал. Тази зима сефте го пробвах коляното колкото и безснежна да беше зимата и мога да кажа ,че си заслужава! Просто каквото и да правиш знай едно , много е важно да възстановиш на време и да не го пазиш все едно е яйце !
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Октомври 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.