WHITEROOM.BG - Коментари, въпроси и бъг репорт.
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
The Whiteroom
WRC

МнениеПуснато на: Фев 06, 2014 21:58 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

По случай 11-тия ни рожден ден решихме да ви изненадаме с малък подарък - пускаме нова версия на сайта и се местим от whiteroom.info на whiteroom.bg.

Надяваме се новият сайт да ви допадне. Моля използвайте тази тема за въпроси, коментари и предложения относно всичко ново. Не ни спестявайте и евентуални проблеми, грешки и бъгове, които ви създават главоболия. Мерси!
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 07, 2014 7:43 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Честит рожден ден! Мога да предложа да има малко повече цвят или сенки,а също през телефона виждам голям зор да ползвам форума (ползвам хром)
edit -----> исках да кажа ,че виждам зор през телефона.Първо ми се рефрешва страницата постоянно , разни реклами и календари мога да ги местя и от време на време между редовете се появява едно whiteroom и никъде другаде не мога да тапна.Moже да е бъгъв хрома на телефона Surprised идея си нямам,но определено иска малко цвят или сенки.Също лично мен много ме зарибява да попълвам анкети (старият сайт веднъж годишно имаше анкета Very Happy)

Последната промяна е направена от djounsa на Фев 07, 2014 15:55; мнението е било променяно общо 1 път
momchi
Whiteroom Crew

МнениеПуснато на: Фев 07, 2014 12:23 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

djounsa написа:
Честит рожден ден! Мога да предложа да има малко повече цвят или сенки,а също през телефона виждам голям зор да ползвам форума (ползвам хром)

Мерси за фийдбека! И ние си мислихме дали да не добавим малко повече акцент на заглавията на отделните секции. И за форума трябва да измислим нещо, да!

МнениеПуснато на: Фев 07, 2014 21:43 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз бих казал, че е задължително да сложите Осогово във новата функция "къде ще карам". Very Happy
momchi
Whiteroom Crew

МнениеПуснато на: Фев 08, 2014 14:19 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

seeker написа:
Аз бих казал, че е задължително да сложите Осогово във новата функция "къде ще карам". Very Happy

Да, списъкът беше много стар,още от преди Осогово - ъпдейтнахме го! Мерси!

МнениеПуснато на: Фев 08, 2014 14:30 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Имам един рекуест ако не е много сложен за изпълнение пък и помага за Seo оптимизацията Smile

- Заглавието на страницата (горе в таб-а на браузера) където и да съм из форума винаги седи на "Общество -Whiteroom" а като отворя няколко таб-а е удобно да видиш кой на кое седи отворен - примерно "Say What - Whiteroom"; "Продавам най-великата дъска - Whiteroom" и т.н. така беше преди на старият форум и попринцип на повечето форуми е така.
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 09, 2014 16:36 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

мен ето това най-много ме тормози !!! като се появи и няма махане на всяко едно мнение излиза !!! HELP Sad
seeker
who's da man?

МнениеПуснато на: Апр 08, 2015 0:22 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Момчета часът във сайта не се е сменил с час напред откакто въртяхме часовниците. Със здраве и наздраве!
ro-tex
weekend rider

МнениеПуснато на: Фев 07, 2016 16:59 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте,

Има ли начин да си сменя паролата за сайта? Не намерих бутон за целта из секцията с настройки.

Би било добре при регистрация паролата да не бъде изпращана заедно с потребителското име на мейла на новия член - това доста компрометира сигурността й. Много хора използват една парола за повече от едно нещо, така че тази практика е доста проблемна. Ако не успеят да си я запомнят винаги могат да използват линка "забравена парола".

Поздрави!
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.