QUIKSILVER със сериозни финансови затруднения!!!
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Сеп 25, 2015 8:44 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Този сезон отново неприятни новини в сноуборд индустрията, след Venture Snowboards, които обявиха, че няма да работят този сезон а може би и завинаги, сега и QUIKSILVER са пред банкрут, или поне щатския им клон.Явно за това миналата година продадоха Mervin MFG на Altamont Capital които пък 2013г са закупили и DAKINE.
От една две години ми прави впечетление, че излизат наши родни производители на дъски и друго оборудване рещили да влезнат в тази мелачка която е сегашната сноуборд индустрия. Искренно се надявам да намерят сили за да се борят в тази битка, защото мисля, че щом са се заели с тази задача и те като мен и повечето в този форум са много много болни от същата зимна болест заради която нямаме търпение всяка година да видим първите снежинки.
За това от сега нататък мисля да обърна внимание именно на тях и да направя всичко възможно да си взема нашенска дъска, ако не този сезон то другия със сигурност.
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Октомври 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.