Къде?
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bobango
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 02, 2015 19:35 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Хелоу Smile Някой да има актуална информация къде как е за каране, особено къде има повечко пудра?
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 04, 2015 19:41 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Петък на Добринище още имаше останало пудра из гората дори и под междинка, но беше доста топло и много хора на планината, така че не остана. Събота стана съвсем гадно, а неделя още от сутринта се виждаха скали дори много нагоре.

По обяд обаче заваля доста силно. Не беше перфектния сняг, но все пак някакъв сняг > никакъв сняг Smile Утре би трябвало да има доста приятно каране, но се съмнявам да издържи до следващия уикенд. Надявам се този най-накрая да направи поне прилична основа, но май пак няма да е достатъчно.
Simple
weekend rider

МнениеПуснато на: Яну 08, 2015 10:34 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

И аз се интересувам за идния уикенд къде да отидем да караме.
Идеята е да е по-близо до София, въпреки, че и това може да се пренебрегне.

Някой с по-прясна информация за Рилски езера? Картала?

В събота карах на Витоша - Не е кой знае какво, става за каране, но снега е прекалено твърд и на места си има лед.
vpowder
booka!

МнениеПуснато на: Яну 08, 2015 14:54 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз днес звънях на информация от Картала и жената ми каза, че трябва още сняг за голямата писта. Някъде по средата трябвало още. Питах я за отстрани как е и ми каза, че има доволно сняг и в момента сноубордисти карат там. Каза също, че очакват сняг днес и утре, тъй че би трябвало да става за каране през уикенда.
Simple
weekend rider

МнениеПуснато на: Яну 08, 2015 16:18 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vpowder написа:
Аз днес звънях на информация от Картала и жената ми каза, че трябва още сняг за голямата писта. Някъде по средата трябвало още. Питах я за отстрани как е и ми каза, че има доволно сняг и в момента сноубордисти карат там. Каза също, че очакват сняг днес и утре, тъй че би трябвало да става за каране през уикенда.

ууу това за уикенда е доста приятна информация. Точно натам сме се насочили. В петък ще им звънна пак Smile
bacekoko
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 09, 2015 13:50 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ако някой е разбрал какво е положението на Картала или Рилските да сподели моля за събота да видим как ще е хавата.....лошото е че го дават баш събота и неделя затопляне и як ветрец...
Simple
weekend rider

МнениеПуснато на: Яну 10, 2015 17:48 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Аз днес се обадих на телефона и ми казаха, че бейбивлека и паничката работят, нямало осбено много сняг.

По голямата писта карали основно сноубордисти отстрани Twisted Evil , по средата на места нямало много сняг.

Оръдията си работят, а днес било валяло малко дори.

Аз утре се запътвам на там
bacekoko
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 11, 2015 10:13 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Вчера (събота 10. януари) отидохме с намерение да караме на Витоша, уви повреда по някой от влековете, директно напалихме към Боро, да направим поне един следобед. Там духаше яко и бяха спряли ястребец и кабинката, целия народ бе на Мартинови бараки и малка част от тях на Ситняково, покарахме на Ситняково доволно, след няколко пускания народа се разреди достатъчно Smile

Пред Рила оформят 2 трасета за парк, но още нямаше нищо готово (освен скокчето за големия мех), но меха не го бяха турили, че да не го извее ветъра и да го гонят по плаца Smile

И не забравяйте! Краварката е в левия ъгъл
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 11, 2015 14:55 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Не сте изпуснали много на Витоша. Супер много лед, дори топлото време не помага да се отпусне изкуствения сняг - а където не е лед е киша. В същото време е пълно с хора и се чака по 15-20 минути долу. А пък по самата писта е като бойно поле и на всеки завой внимаваш да не убиеш някого...
Докато не навали нов сняг, не мисля, че си струва. Единственото хубаво е, че изкуствения е достатъчно за добра основа, стига само отгоре да се изсипи истински.
snow_man
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 13, 2015 16:31 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ей хора здравейте Smile
Как мислите.... някакъв шанс другата седмица да има останал сняг на Безбог?
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.