Витоша
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
val_mau
booka!

МнениеПуснато на: Дек 03, 2013 23:06 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Някой знае ли дали този уикенд ще работи лифта на "Бай Кръстьо" ?
bacekoko
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 29, 2014 14:39 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Малко ъп на темата.

Някой има ли идея какви са условията на Витоша, след последното изсипване на снег из страната?

По празниците как ще бачкат (2-3-4 януари?).
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 29, 2014 17:18 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Телефонът последно им беше изключен, иначе Драгалевският върти кабинката също. Лалето трябва да е готово вече като основа и т.н. ама не съм видял седалката да се движи.
bacekoko
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 29, 2014 21:05 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Така де, тази година гледам се замотаха яко с това безснежие, ама сега би следвало да има от пудрата, та ми се щеше една двудневка да направя в първите дни на новата година...
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 29, 2014 21:21 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Абе остай, отиваме на кабинката да питаме лелката горе върти ли седалката. Тая изсумтя нещо ... нямало сняг, дрън дрън, кабинката въртяла за туристи.7
КЪДЕ НЯМА СНЯГ МА Very Happy
Цеко може да е доволен, добра основа ше напрай от пудрата дето падна, ратраците я трамбоваха яко, а отдолу си имаше лед на места Very Happy Иначе оръдията блъскаха, сигурно още блъскат.
Ся ако продължи да трупа върху основата и ратраците не барат ше е перфектно.
pavel
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 29, 2014 21:27 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Днес до към 14:00 на Витоша се сипеше на парцали, после до края на деня малко отслабна, но продължи да вали. Може би от неделя вечерта и днес са паднали едни 30-40 санта. За извънпистово не е много удачно, защото нямаше почти никаква основа преди този валеж.
Cau
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 29, 2014 22:29 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте,

вече ме сърбят краката , но не от това че не се къпя често а защото просто много ми се кара Smile) , та в този ред на мисли реших да попитам,
карал съм на доста места обаче никога не съм обръщал внимание конкретно за едно , става въпрос за Драгалеския лифт ,качвал съм се до горе , скачали сме на скок горе на Голи връх , после сме се прибирали по пътя за хотел Морените, въпроса ми е има ли странично каране което да води до началната спирка на лифта.Така като гледам картата на лифтовете ми се вижда че от дясно около боровете има някакво горско за каране ,но не знам и затова питам, ако отида сам има ли опция да се изгубя или ако си държа наклона и карам успоредно с лифта няма да има проблем, ако някой има инфо моля за крадко пояснение по въпроса ,

Благодаря!
pavel
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 30, 2014 6:53 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Има опция, но сравнително рядко има достатъчно сняг + студ за да има добра основа до долу. В момента все още няма условия.
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Mountain

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.