Whiteroom magazine
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Авг 01, 2014 16:12 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Може да ви се стори тъпо но някой може ли да ми каже кога излизат броевете на списанието и дали и къде мога да се абонирам?
The Whiteroom
WRC

МнениеПуснато на: Авг 05, 2014 19:14 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравей!

За съжаление списанието не излиза вече на хартия. Последният, 12-ти брой, излиза пролет 2010-та (http://www.whiteroom.bg/whiteroom-12/).

Имаш ли старите броеве?

Ние имаме разни хвърчащи наоколо... И понеже ни напомни за добрите стари времена, искаме да ти подарим няколко да си имаш? Пиши ни бърз мейл на contact@whiteroom.bg за да се разберем кои броеве искаш и как ще ти е най-удобно да си ги вземеш!
seeker
who's da man?

МнениеПуснато на: Авг 10, 2014 17:36 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Пичове продължете да го правите това списание, беше си супер яко и зарибяващо. Дори и по едно на сезон да е (или 2 Very Happy). Ако се налага ще търсим бира на едро хаха. Will make snowboard magazines for beer!
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Авг 10, 2014 22:42 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

И аз ше се абонирам Very Happy
The Whiteroom
WRC

МнениеПуснато на: Авг 13, 2014 23:15 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мислим по въпроса! Smile
djounsa
who's da man?

МнениеПуснато на: Авг 14, 2014 11:08 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

От доста време търся и аз списания , но не намирам. Мисля ,че бях мернал някакви в един магазин в Пловдив ,но май си бяха на магазина за четиво Smile
botio
who's da man?

МнениеПуснато на: Авг 14, 2014 16:50 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

The Whiteroom написа:
Здравей!

За съжаление списанието не излиза вече на хартия. Последният, 12-ти брой, излиза пролет 2010-та (http://www.whiteroom.bg/whiteroom-12/).

Имаш ли старите броеве?

Ние имаме разни хвърчащи наоколо... И понеже ни напомни за добрите стари времена, искаме да ти подарим няколко да си имаш? Пиши ни бърз мейл на contact@whiteroom.bg за да се разберем кои броеве искаш и как ще ти е най-удобно да си ги вземеш!

Много благодаря но мисълта ми беше за в бъдеще,наистина ние сме малка държава и съм съгласен,че е доста трудно тъй като пазара е малък,за това може и да се помисли за някакво кооперативно издание със SNOWBOARDER Magazin или TransWorldSnowboarding.Като може дори да бъде с тенденция за Балкански обзорник по сноуборд.
fallacy
who's da man?

МнениеПуснато на: Авг 15, 2014 9:37 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Whiteroom Zine Smile Списание със сериозна дистрибуция ще си е загуба на пари, но DIY зайн един-два пъти на сезон може да се получи добре.
The Whiteroom
WRC

МнениеПуснато на: Авг 15, 2014 18:27 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

djounsa, ако търсиш стари броеве - пиши ни едно ЛС! Wink
The Whiteroom
WRC

МнениеПуснато на: Авг 15, 2014 18:34 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Да, искаме да засилим нещата за идния сезон. Миналия пуснахме новия сайт. Ще гледаме да изчистим бъговете по него и да го стегнем още малко... също така преговаряме с нови рекламодатели и партньори, така че да имаме възможност да организираме трипчета и да правим повече авторски материали с наши карачи сл зима... и между другото търсим нови попълнения в екипа!

Ако на някой от вас има желание да се включи в проекта - моля пишете ни на contact@whiteroom.bg. Търсим още хора, които да пишат (новини/статии/интервюта и тн), фотографи, видео едитър и маркетинг ентусиасти (има работа и онлайн (копирайтър за социалните мрежи) и офлайн - за разрастване на партньорската мрежа и поддържане на връзка с рекламодатели) и много спешно търсим iOS dev. Та ако познавате някой които е надъхан да помага - да плс предайте му да ни пише за да обсъдим подробностите.

Ако успеем да стиковаме готин екип, можем и да се напънем пак за списание - дори и да е някакъв обзорен брой, който да излиза веднъж в годината.
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор

Страница 1 от 1

Идете на:  
Декември 2017
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.
  • пт.
  • сб.