Не поръчвайте нищо от фирма LOMBARD!!!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Създайте нова тема   Напишете отговор    WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
BaiStavri
who's da man?

МнениеПуснато на: Яну 26, 2010 0:52 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте,

Темата малко е залитнала встрани,но ....

От Фирма Ломбард досега съм си поръчвал :

2 чифта кецове
часовник
5-6 тениски
2 чифта очила
а накрая и мобилен телефон.

Утре ще ида си поръчам ръкавици и маска.
Доста съм доволен от тях и ще продължа да използвам услугите им.

Поздрави.
Motko
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 13, 2010 21:43 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

http://www.buynowfromusa.com/

Моля споделете повече мнения за тоя сайт?
pampo
progressive rider

МнениеПуснато на: Дек 21, 2010 15:41 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Поръчвал съм си 2 пъти от този сайт и нямам никакви оплаквания. Супер точни са. Имам още няколко приятели със същите отзиви като мен...
Pueca
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 21, 2010 17:34 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

никъде не видях мито? а като поръчах едни кецове директно от американски сайт и пристигнаха в бг ми зеха 20% мито. Явно с тези фирми се избягва митото Confused
PetarD
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 21, 2010 19:28 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Явно не ги декларират.. Laughing
gamo
who's da man?

МнениеПуснато на: Дек 21, 2010 21:08 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Имат си някви врътки, нали ти взимат 30% то цената
nor4370
weekend rider

МнениеПуснато на: Апр 26, 2011 19:50 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ххмм странно аз съм много доволна винаги всичко е било Ок , тъпото е , че се чака много , но и с други такива фирми е така ....
RedPepper
chicks' idol

МнениеПуснато на: Апр 27, 2011 9:10 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Отдавна не съм срещал толкова несериозно отношение към клиент! Съветвам никой да не ползва услугите им - как може поръчката да дойде след два месеца и половина, и през това време да не дадат едно смислено обяснение какво става? Не ми беше спешна поръчката, но не може като се обадя да попитам какво става и кажат, че ще ми се обадят да ми кажат и после все едно никога не съм звънял! После да ми се обясняват, че незнаят къде е, въпреки че всяка поръчка си има tracking номер. А накрая спряха дори да вдигат телефона!
Не ползвайте техните услуги!
isthatcool
who's da man?

МнениеПуснато на: Юни 08, 2011 21:03 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

moje li oshte mneniq za BUYNOWFROMUSA.COM , smqtam da poruchvam neshto ot tqh no ne mi vduhvat mnogo doverie , help me !
biggahead
who's da man?

МнениеПуснато на: Юни 09, 2011 12:20 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

значи аз съм си поръчвал няколко пъти от buynowfromusa.com и мога да кажа че са много сериозни,точни и коректни.
Мисля, че не трябва да се притесняваш да си поръчаш чрез тях.
Dimitar Mitov
who's da man?

МнениеПуснато на: Май 31, 2013 12:44 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Здравейте, аз да ви пиша поръчах си от buynowfromusa едни обувки от официалния сайт на Timberland, всичко е точно дойдоха за около 3 седмици. Толкова ми бяха казали и от там, единствения проблем беше че нещо не ми работеше проследяването на стоката, къде се намира. Но съм доволен.
dindin
who's da man?

МнениеПуснато на: Май 31, 2013 14:12 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Ако си поръчвате евтини неща ви идват двойно, но за по-скъпи неща стават. Чакаме едни лонгбордове да дойдат през тях и ще ъпдейтна с инфо Smile
tabla
who's da man?

МнениеПуснато на: Юни 01, 2013 14:54 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

и аз един положителен коментар за buynowfromusa. Автомати за сплитборд пристигнаха точно според условията.
snowbro
who's da man?

МнениеПуснато на: Фев 07, 2014 11:20 Отговорете с цитат Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

ot buynowfromusa sum poruchval 10 ki puti i sa to4ni[/list]
Покажи мнения от преди:   
WHITEROOM.bg Форуми -> Say What?

Създайте нова тема   Напишете отговор
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Страница 4 от 4

Идете на:  
Ноември 2018
  • пн.
  • вт.
  • ср.
  • чт.